Cena Soje rod 2014.g.

Ti im oprastaj,u ime drugih nemoj to izjavljivati,cena od 37 je ravna nuli,za proteste je vec sve zrelo,i advokatske i danasnje prosvetarske,i za neke skorasnje poljoprivredne,a vama koji se zadovoljavate za 37 svaka cast,jer,ko zna u cije ime govorite:haha:

Hvala sto si me prosvetlio, bas sam mislio da je ta cena od 37 dinara idealna! A da slucajno nisi nesto preduzeo po tom pitanju? Ili ces ipak cekati sledecu god. kad ce stvarno biti 27?! Mozda su ti protesti SKORASNJi! Ne razumem kako si pomislio da sam zadovoljan sa takvom cenom! Od 69 na 46 pa na 37!!! Zasto pitam se da nam daju sledece god vise od 27? Mi smo dno dna koji samo cekamo da nas shishaju nadajuci se da ce ce nam opet izrasti vuna a cim izraste opet sledi sisanje!!!
 
Hvala sto si me prosvetlio, bas sam mislio da je ta cena od 37 dinara idealna! A da slucajno nisi nesto preduzeo po tom pitanju? Ili ces ipak cekati sledecu god. kad ce stvarno biti 27?! Mozda su ti protesti SKORASNJi! Ne razumem kako si pomislio da sam zadovoljan sa takvom cenom! Od 69 na 46 pa na 37!!! Zasto pitam se da nam daju sledece god vise od 27? Mi smo dno dna koji samo cekamo da nas shishaju nadajuci se da ce ce nam opet izrasti vuna a cim izraste opet sledi sisanje!!!
Sarkazam ti nije na zavidnom nivou,takodje,nemoj u ime drugih poljoprivrednika da pises da smo dno dna,a sta sam ja uradio po pitanju cene,ostavio sam je kod kuce,jer je to jedini nacin da sacekam bolju cenu,prodam bez ucenjivanja,poucen iskustvima iz predhodnih godina,prosle godine sam dobijao 46 u zetvi,a onaj deo koji sam kuci ostavio,prodao krajem juna po 59 dinara,o tome se radi,sa bagrom otkupljivackom drugacije nece moci,pozz...
 
Nov si na forumu a skoro nista od ranije u ovoj temi nisi procitao. Ako bi procitao onda bi znao po kojoj ceni sam prodao proslogodisnju soju. Dali smo dno dna, proslogodisnje i ovogodisnje cene govore i nasa moc da se izborimo za boljim! Svakako ce pokazati i naredna godina koliko smo ujedinjeni:ppozdrav:
 
Nov si na forumu a skoro nista od ranije u ovoj temi nisi procitao. Ako bi procitao onda bi znao po kojoj ceni sam prodao proslogodisnju soju. Dali smo dno dna, proslogodisnje i ovogodisnje cene govore i nasa moc da se izborimo za boljim! Svakako ce pokazati i naredna godina koliko smo ujedinjeni:ppozdrav:
Ko ce da nas ujedini i na koji nacin bas me interesuje??? Meni se cini da je opet neka motka u pitanju??
 
Lagerovati kuci robu naj bolje oruzje! al je vecina nesposobna za to, prvo treba dobro skladiste i treba malo i raditi oko uskladistenja!
Naj lakse je pravo sa njive kod otkupljivaca, izrucis i BOLI TE uvo, on tamo treba da tumba robu i na kraju nama da bude dobro, epa nece da moze tak, prosla su ta vremena...
 
Nemoj prodati soju,nemoj psenicu,nemoj kukuruz.U svakoj temi isto,a sa cime onda zapoceti godinu i vracati kredite,a i od cega ziveti ili svi imate toliko para da nista ne morate prodavati.Ne razumem.
 
Ma koje pare,ovo je isto kao i pre VUCICA.Ova situacija ce mnoge naterati da dignu ruke od poljoprivrede,ovo je po seljackom jedjenje govana.Od proslog oktobra do dana danasljeg grdna sredstva sam ulozio tako da od dobitka ocekujem podnosenje razvod braka.Samo talasanje od strane premijera bice bolje bice bole,kad kad?Drzava dozvolila ovim mesetarima da ucenjuju proizvodjace hrane na svakoj berbi rocev od jecma pa sve do kukruza racunam tu i vocare,stocare, povrtare.Dali oni ocekuju od generalni strajk,onaj gde se minimum rada kod nas seljkaka podrazumeva samo za svoje potrebe.Ne razumem asto je tragikomicno neznam kako nadalje.
 
Nazad
Vrh