MAHINDRA

tragtor

Član
Učlanjen(a)
11 Avg 2007
Poruka
20
Lokacija
Bač
Ima li neko iskustva sa traktorima koji se trenutno mogu naći, a uvoz su iz Indije? :sta:
 
Odg: Traktori iz Indije

Pa za ove traktore sam video reklamu u novinama, ali oni na slikama nisu imali kabinu. Koliko se meni čini traktori kod nas su obavezni da poseduju kabinu.
 
Odg: Traktori iz Indije

novii je napisao(la):
Koliko se meni čini traktori kod nas su obavezni da poseduju kabinu.

Gde si to čuo? Inače svi Mahindra traktori koji dolaze iz Indije su bez kabine, te se na njih po želji kupca montiraju Orašje kabine rađene baš za njih.
 
Mislio sam da sledeći traktor koji budem kupio bude Mahindra,hteo sam od 52ks,ali izgleda da će da bude od 65ks,za prskanje,špartanje,sejanje. ::prica::
 
skupi su aliii su kvalitetni e sad ko voli nek izvoli .... samo da napomenem da taj mahindra od 65 ks kosta kao i mtz 82.1
 
45 ks

_________________________________________________Post je spojen: [time]1237809481[/time]_________________________________________________
45 ks
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237809527[/time]_________________________________________________
pitaj sta te zanima
 
Ma ja sam mislio 55/ 65 ks 4WD, duplak.Interesuje me kako se pokazao u obradi zemlje.
 
Pa bio sam na testu kada se predstavljala 65 tica u oranju i pobedila je cak i orig. MF pa ti vidi onda!!!
Samo sto je jako skup traktor
 
A što misliš da trka nije nameštena ipak je to reklama za Mahindru , a ne za MF . :nono:
 
mw2lbn.jpg

Post je spojen: [time]1255956288[/time]
_________________________________________________
2qixqx4.jpg

Post je spojen: [time]1255956356[/time]
_________________________________________________
208bjwz.jpg

Post je spojen: [time]1255956434[/time]
_________________________________________________
To je moja masina 45 ks
 
A vidim imas i auto alarm ugradjen, nek proba neko da sedne u njega, kuče sigurno vata za guzicu :D :haha: :haha:
 
Ima li neko iskustva onim novim modelima Mahindre 6500? Cena im je koliko sam video dosta visoka.
 
ja kupio na sajmu pre 3 godine,sa kabinom Orasje Mahindra575DI hidro volan, super se pokazao sve radim sa njim osim oranja. :D
 
Nazad
Vrh