kloki

kloki

Član
Učlanjen(a)
20 Apr 2008
Poruka
1.243
Lokacija
pančevo
da se i ja predstavim iako sam vec neko vreme prisutan
zovem se ivan iz okoline panceva sam. radim oko 50 jutara ratarskih kultura.
ovo je moja gvozdjurija

URSUS 1224 120 KS SAMO ORE I SPREMA A CELE GODINE STOJI.SPREMAC DUBICA SKLOPIVI JAKO TEZAK
img0514ao6.jpg
img1590iq5.jpg

img1592ny9.jpg
img1591rl4.jpg

URADE MI POSAO ALI NISAM BAS PRETERANO ZADOVOLJAN SA URSUSOM IAKO JE POTPUNO ISPRAVAN


IMT 560 DE LUX SEJE SPARTA PRSKA BACA DJUBRE ........ PO POTREBI ORE SPREMA ...... VOLAN KAO PENKALO JEDNOSTAVNO NEZAMENJIV UBACENA MU JE HIDRAULIKA OD 577 TAKO DA SVE NOSI.
ZMAJEVKA I MIO PRSKALICA

img1588um3.jpg
img1589ar3.jpg

img1587ud8.jpg


KAMIONSKA PRIKOLICA UTVA 12T ALI JE TOVARIMO I16-17 RADI 10 DANA ZAVRSI POSAO I ONDA SLUZI KAO POKRETNI MAGACIN

img1586ib9.jpg


JEDNOOSOVINKA IMT .STRANICE RUCNI RAD. SLABO JE KORISTIM

img1598rs4.jpg


auto prikolica takodje moj rucni rad

img1583in2.jpg


SESTOREDNA SEJALICA PRAVLJENA OD CETVOROREDNE
img1593pm9.jpg
img1596co4.jpg


MASINA KOJA NAJVISE RADI I SKORO DA JE SVE ZARADILA SELEKTOR ZA DORADU SEMENA

img1575kx0.jpg

img1600hi3.jpg
img1574tl8.jpg


img1603uv6.jpg


MALI KRUNJAC SLOVENACKI KORISTIMO GA SAMO ZA KOKAVAC JER SU VELIKI GRUBI I NIKO NECE DA IH STELUJE ZA MALE KLIPOVE

img1571rc8.jpg


MOJe LIMUZINe
img1581hk0.jpg
img1570ip8.jpg



ima toga jos drugi put
 
Odg: Za nove članove da se predstave

dobri strojevi svaka cast .
zasto nisi zadovoljan sa ursuzom i kolko :D je sirok sjetvo spremac on mi se svidja strasno
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Lepe masine, i lepo si ih predstavio. Imas u profilu link prilagođeni profil, pa tamo takođe možeš da ubaciš još informacija, koje smatraš bitnima.

Dobro došao na poljoinfo forum :ppozdrav:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

mladen je napisao(la):
dobri strojevi svaka cast .
zasto nisi zadovoljan sa ursuzom i kolko :D je sirok sjetvo spremac on mi se svidja strasno

setvospremac je 3.60 ali su mu s opruge krace nego kod imt.tako da mi se desava da se zagusi ili da mi ostanu tragovi od traktora.
a sto se tice ursusa nisam pametan jak je on nema sta nemoze da povuce ali nije to to.\
platio sam ga 10000e i zajebo se namazali ga cigani.al sta je to je bacim u njega 2-3000 evra i uradim sve.sve pumpe nove
hidraulika nova ceo prednji trap biksnujem prednju vucu namestim stavim nov servo promenim dihtung glave... ma sve ....i sad sve radi ali valjda sam ga zamrzeo.a imao sam novog rusa i prodam ga kobajagi da uzmem jaci ali polovan i eto. sada mi je tesko da ga prodam jer niko neracuna to sto sam radio na njemu.zavrsi on posao besprekorno ali ja sam se namucio da ga dovedem u dobro stanje i to je razlog mog nezadovoljstva.
jos nesto bucan je jako i voli da cugne ako se vozikas puno.
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Da nisi slucajno traktor kupio od onog cige iz Nikolinca?

Edit by novii
Ovaj deo foruma je dpredviđen samo za predstavljanje članova, pa u temi koju pokrene član, samo on može pisati. Tu su naravno privatne poruke, pa ćete se lako čuti.
 
Odg: Kloki

komsije smo samo 10 km.necemo van teme poslao sam ti privatnu poruku da ispostujemo pravila :cao:
 
Nazad
Vrh