Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.333
Lokacija
Apatin
Dobro došli na PoljoInfo forum. Nadam se da ćete da pronađete informacije koje vas interesuju, a ako nema nemojte se ustručavati da pitate. Takođe možete u Caffeu da ćaskate o neobaveznim temama.

U svakom slučaju dobro došli.
 
Evo da se javim i predstavim, na necemu sto ce mi nadam se biti od koristi. Zovem se Bojan i iz okoline sam Kikinde, bavim se svacim pomalo, ali vidim da tako se nece stici daleko, pa sad prikupljam informacije po internetu. Toliko za sada....
:ppozdrav:
 
Dobro nam došao, jer sa što više strana budemo dolijali informacije biće nam bolje.
 
Pozdrav administraciji sajta uz zelju za dugotrajan i uspesan rad.Teme su svakako korisne i sigurna sam da ce svi zainteresovani posetioci ovde naci ono sto traze.Pozdrav iz Beograda :ppozdrav: :nono: :sreca:
 
Dobro došao naovaj forum, poljoprivreda do sada i nije bila zastupljena u meri kojoj to eventualo zaslužuje. Ali evo polako se i ovde počinje pisati, a mesta ima za sve teme koje bi eventualno mogle da vam budu interesantne.
 
nadam se da nije problem što sam poljoprivrednik iz Hrvatske

pozdrav svim članovima ovog foruma, a posebno poljoprivrednicima
 
Što nas je više sa raznih strana bolje, jer je veća razmena iskustava. A toga nam treba.....
Dobro došao, svakako. :D
 
Tine, Zali log, Slovenija
stočar i trgovac mašinerijom i opremom
Reklamiranje sa merom:
Kod mene se može dobit dosta!
Ovaj, mislim, kupit ;)
 
Pozdrav svima! E konačno i mi da imamo sajt posvećen poljoprivredi! Komšije u HR imaju izuzetno dobar sajt i tamo sam duže vreme aktivan, a od sada možete me naći i ovde! Poljoprivredom-ratarstvom se bavim tek 5 godina i za sada nije loše. Inače sam iz N.Pazove i za sada obrađujem 25 jutara.

tine i paor dobrodošli! Nadam se da će vam ovde biti prijatno kao što je i meni kod vas! :ppozdrav:
 
Ćao ja sam Dejan,iz Srbobrana sam u Vojvodini:
Obrađujem oko 60kj zemlje, sejem uglavnom ratarske kulture soja, kukuruz, pšenica
pre je bilo i krompira ali sam se "ogazdio" pa sam za sada odustao od krompira.
Pozdrav svima i nadam se da ćemo dobro sarađivati. :osmeh:
 
Dobro došao, za sve što gajiš trenutno postoje teme, pa se možeš odmah priključiti. Koliko vidim ljudi su najviše zainteresovani za razmenu iskustava vezanih uz soju, i to uglavnom koje se sorte seju. :ppozdrav:
 
bubiša je napisao(la):
Ćao ja sam Dejan,iz Srbobrana sam u Vojvodini:
Obrađujem oko 60kj zemlje, sejem uglavnom ratarske kulture soja, kukuruz, pšenica

mi banaćani smo hendikepirani.s obzirom da kikinda ima mnogo manje padavina od vojvođanskog proseka, umesto soje osuđen sam na suncokret.
dakle, lična karta: ursus c-360, 23 jutra (al se pojačavam), kukuruz, žito, suncokret i industrijska paprika.ranije sam se bavio i setvom pasulja.
 
Kristijan iz srednjeg banata 33ha Kulture: psenica kukuruz secerna repa i suncokret.
Od mehanizacije trenutno me zanimaju traktori od oko 100ks. A imam dilemu da li kupiti nov traktor ili neki polovnjak iz uvoza.
Pozdrav svima :cool:
 
Pozdrav i tebi Kristijane, dobro došao na Poljoinfo. :ppozdrav:
 
:bravo:Svaka čast na domaćinskom pristupu sa kratkim uvodom za upoznavanje. Ovde sam ne baš slučajno, jer me zanima problematika i rad na uzgoju šampinjona. Moj posao, i posao mog supruga nema nikakve veze sa poljoprivredom, ali bi hteli da pokušamo nešto dodatno. Razlog je prostor koji imamo i tržište koje poznajemo, a vrlo je potencijalno.
Svima želim uspešnu saradnju sa mnom i meni sa Vama, pa zato Vas sve zajedno pozdravljam sa:
čitaćemo se još
 
:nono:Ako može bez ironije, sarkazma, issss, kssss itd... jer smatram da je ovo ozbiljan forum sa ozbiljnim temama i ako je moguće stoga bez ikakvih upadica i dobacivanja. Svaka šala je OK i prihvatam je bez problema, ali fore tog tipa me na startu odbijaju i navode na zaključak da postoji veliki broj članova koji samo čekaju da upadnu tek tako u temu... tek tako da su tu..
Čitaćemo se još!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh