PoZzZz

Dukanac

Član
Učlanjen(a)
17 Jan 2010
Poruka
1.401
Lokacija
Papoevica
Pozdrav svima, par meseci sam sa vama na forumu pa je red da se malo bolje predstavim, cisto da znate sa kim imate posla. :haha:
Ja sam Dukanac - Duka iz Guce, imam 20 godina i bavim se poljoprivredom vec sedam godina. Imam nesto zemlje koju obredjujem zajedno sa kevom. Najvise radim malinu, imam zasad sljive, orahe, secom drveta a kukuruz i krompir sejem samo za svoje potrebe. Inace po struci sam masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje a studiram u Beogradskoj poslovnoj skoli, smer racunovodstvo, bankarstvo, finansije. Pored studija i poljoprivrede radim i dosta drugih poslova, ustvari radim sve gde se dobro placa ::novac:: . Do skoro sam bio i fudbalski sudija ali sam to zabatalio. Najvise volim da vozim i to i radim sa zadovoljstvom. Nikada se nisam stideo sto sam sa sela, vec se ponosim time... ::namigivanje:: Ovaj forum je stvarno extra i drago mi je da postoji ovakvo mesto za nas poljoprivrednike.... Pozdrav svima!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Dobro ti nama došao! Svaka čast na predstavljanju! :D :haha: :haha:
 
Hvala na dobrodoslici Attila :ppozdrav:

Sumar takodje havla na dobrodoslici :ppozdrav: a upoznacemo se cim dodjem u Bg na fax, posto studiram na daljinu, pa sam tamo retko vidjen, ali kad dodjem obavezno ti se javljam.... :ppozdrav:
 
Evo par slicica do mene... :D

vxnq4i.jpg


2eulrg0.jpg


286u43m.jpg


29c53cg.jpg


241poit.jpg


1q50lk.jpg


:ppozdrav: :ppozdrav:
 
@ zokidrum: Hvala na dobrodoslici.... :ppozdrav:

@ komsija: Svraticu dovece dok pozavrsavam poslove, i neka bude 'ladno ko svekrvin pogled... ::namigivanje::
 
Dukanac,mnogo su ti lepe slike,i predeli oko tebe.Zanimljivi su i poslovi kojima se bavis,jedino kafana i konobarice ::lose:: ::lose:: za tebe ima i boljih cura :haha: :haha: :haha:
 
Hvala cika Boro.... :ppozdrav:

A sto se tice kafane, od malih nogu me je deda ucio da se u kafanu ide svaki dan, OBAVEZNO. :haha: A konobarice i pevacice me jedino slusaju, kad narucim pice odmah donese, takodje i pesmu kad narucim odmh se penje na sto i peva (Moje duse).... :haha: :haha: :haha: Ma ima i drugih cura, za to nije problem ::namigivanje::
 
Zasto nisi stavio slike Vlatka sad kad si ga zategao kao tamburu :sta: Sad kad gledam ove slike ne mogu da poverujem da je to taj traktor.
 
Alexsa je napisao(la):
Zasto nisi stavio slike Vlatka sad kad si ga zategao kao tamburu :sta: Sad kad gledam ove slike ne mogu da poverujem da je to taj traktor.
@Dukanac,obećao si staviti slike kad ga središ,vidim da je završen,stavljaj da vidimo :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh