Shale

Shale

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2009
Poruka
4.248
Lokacija
Krčedin
Pozdrav svima. Zovem se Vladimir, prezivam Shasha iz Krcedina sam. Bavim se poljoprovredom od kad znam za sebe. Inace studiram Agroekonomiju na Poljoprivrednom fakultetu u Ns-u. Radim (zajedno sa caletom) oko 70 jutara zemlje. Sejemo uglavnom kukuruz, psenicu i secernu repu. Imali nekad 5 jutara jabuka, sad ostalo samo jutro. Imamo i vinograd, za nase potrebe(vino, rakija). Bavimo se i svinjarstvom (oko 50-ak tovljenika godisnje). Od mehanizacije posedujemo:

IMT 539 2003g
IMT 577 1991g
pluf IMT 757.20 2002g
prikolicu ZMAJ 485 (sasija iz 1977, remontovana porosle godine)
dve prikolice Pobeda remontovane (stare oko 40 god, bile su oreginal silazne pa su prepravljane)
berac ZMAJ 216 1997g
sejalicu za kukuruze OLT 4 reda 1981g (prva u selu kupljena, posejala ko zna koliko a i dalje radi ko svajcarski sat)
sejalicu za psenicu POLJOSTROJ Odzaci 2,5m 2004g
setvospremac IMT 2,9m 2004g
prskalicu AGROMEHANIKA Kranj 440l 2002g
spartac, grabulje za detelinu atomizer za vinograd....
 
pozdrav...
jbt,toliko pisete...donji srem,gornji srem....sad ce ispasti da je amerika mala za srem. :haha:
 
pa oni su pola pola ako ides od sida u bacince pre bb-a levo skrenes i tu su mnogi vinogradi tako da su oni vise vinski nego svinjski,pa tamo dalje erdevik,divos,molovin..
aj necemo vise coveku kvariti temu :ppozdrav:
 
T
KishRobert je napisao(la):
pozdrav...
jbt,toliko pisete...donji srem,gornji srem....sad ce ispasti da je amerika mala za srem. :haha:
pa naravno da jeset ::namigivanje::
Fala vam svima na dobrodoslici...
 
Evo malo slika moje mehanizacije:

15mhgjn.jpg


iqipe1.jpg


2iibdzq.jpg
 
Nazad
Vrh