Traktorska stakla

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Kakva,koliko para,gde??
Za moj 560 ono prednje ispred kvacila dodje 700din,treba da narucim sutra bocno na kabini i jos za ujakov 560 isto prednje kod kvacila i zadnje malo.
Planiram da narucim u firmi goran staklo imate li jos nekih predloga??
 
Ubedljivo najjftinija su stakla ISP (industrija stakla pancevo).
Kompletna kabina za 577 novi tip,je prosle godine bilo nesto preko 9000 din.(evro bio 80).
I najpouzdanija su,to je drzavna firma,i jos niko nece primetiti da su menjana
 
nisi me rrazumeo
privatnik u jednom delu staklare radi sve staklarske poslove
ali fabrika ko fabrika je davno propala
tako da ti ides u staklaru ali kupujes od privatnika
 
Ja sam čuo da se u pnačevačkoj staklari radi samo kaljenje stakala tj. privatnici izrežu i onda nose na kaljenje . Pečat SIGURNOST Pančevo može svako da stavi .
 
Dali neko zna kontakt broj od tog privatnika pancevske industrije stakala?
 
1)procitaj pravila foruma (cisto da si informisan kako funkcionise)
2) predstavljanje forumasima u temi cafee novi clanovi pa onda sve ostalo :ppozdrav:
 
Nuraga imaš fabrički sajt
www.isp.co.rs
Ipak ću uvek pre kupiti stakla tamo nego u Rumi kod privatnika.
Mozda neko i jeste zakupio pogon u staklari,al to ipak znači da se radi u pogonima staklare,i da staklo prodje svu potrebnu obradu.
A da neki privatnik to sve ispoštuje, u nekoj supi ili garazi,to je već pitanje
 
Prednje 4500 bocna 2300 malo staklo dole 1300 . Stakla su iz zaliha iz 90 covek zatvorio radnju al mu stoje u tadnji-magacinu mesovite robe . Skupo dajte neki predlog
 
@Grunt nazovi "Goran staklo" oni em sto znaju,em su od reci danas zvao,a sutra stigla stakla sitijem i sitiju dao pare,nisam morao prvo da uplacujem i ostale zajebancije...
013343020
0637796054
 
kads sam letos stavljao bocno na kombaju ovi iz goran stakla jos mi i montirali u cenu ,cena bila ok zaboravio sam kolika i jos kad sam prije zvao neka gospodja mi rekla vecu cenu nego sto sam platio na vasaru nekim muskima tako da sam skroz zadovoljan a radili su i poznaniku ozbiljnije bocno staklo na jd kombaj :bravo:
 
ja kad sam zvao zenu meni naplatila 200din manje nego na vasaru,trebalo i meni i ujaku prednje levo dole kod kvacila,ujak uzeo kao za moj i platio 1200 ili 1000,a ja uzeo kao za njegov i platio 800-1000,stavili keder i sve stiglo caskom.
 
Goran staklo su stvarno dobri.ja odlazim za drugara da uzimam stakla koji radi neke kabine,i kad im nije radno vreme on dodje i da staklo.iako mu firma nije blizu kuce.
 
Da li moguce neko zna gde se moze kupiti zadnje staklo kabine za traktor IMT 539 , i kolika je cena ::novac::, i ako ima adresa ili telefon /moze i okolina Subotice/moze na pp. hvala
Post je spojen: [time]1288800578[/time]
_________________________________________________
tibor.danji je napisao(la):
Da li moguce neko zna gde se moze kupiti zadnje staklo kabine za traktor IMT 539 , i kolika je cena ::novac::, i ako ima adresa ili telefon /moze i okolina Subotice/moze na pp. hvala
hitno :udri:
 
Zvao sam goran staklo za staklo od rusa stari tip kabine, samo sto mi nisu znali i registarski broj traktora. Izuzetno sposobni i jednostavni, sve pohvale :D. A cena je niza od otpada koji sam zvao za polovne delove ::lose::
 
Moj rođak je razbio staklo izmedju vrata i zadnjeg prozora na MF-u 6130 i kostalo ga je 370 EUR i trazio ga je 2 mjeseca! Kostalo je toliko samo sto je oblo i nemoze da se lako napravi!
 
ko kaze da nemoze da se napravi . od duplo lepljenog stakla 3+3 mozete izrezati sta zelite cak busiti i rupe a staklo je bas izdrzljivo.
 
Nazad
Vrh