Trimeri

i ja sam u subotu kupio isti takav,1.4kw,1.9ks.u nedelju sam odmah pokosio sa trokrakim nožem ogromnu travu i korov.potrošio sam skoro 5litara goriva i prvi utisci su da je dobar.platio sam ga 17550dinara,tako da odnos cena-kvalitet svakako odgovara i mislim da za svoje potrebe apsolutno bolji netreba.imao sam inače fs 450 stihl ali to je preskupo da bi se isplatilo za jedno domaćinstvo. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
stihl original ulje je kod mene bog i zakon , nista ispod toga ne ide u moje dvotaktase :nono:

a nadam se da ce da posluzi , potrosio sam tek 2 rezervoara pa tek slijedi neki ozbiljniji poduhvat
evo vec nekoliko mojih poznanika u par dana kupili isti :D
 
otkad se sthil počeo praviti u kini ja prešao na husqvarnu i sad imam sve od njih još jedino moram kupiti kosilicu za travu i onda sam komplet , ovaj trimer sam kupio lani i super sam zadovoljan s njim cijena oko 500€



 
Nisam imao prilike da radim sa husqvarninim trimerom. Verujem da je extra, posto je husqvarna jedan od najjacih proizvodjaca. A reci mi ovaj tvoj trimer koliko ima kw-ks? :ppozdrav:
 
moja zver.
2nsa05w.jpg

zvevk2.jpg

2ecj5i0.jpg

deo rezultata.
mrwimx.jpg
 
Pozdrav!!
Narode je se dvoumim između Stihl fs350 i husqvarne 333R. :sta: Da li neko može nešto da mi kaže nekakvu preporuku iz ličnog iskustva? Oba modela su "tu negde" i ja ne mogu da se odlučim. ::pomoc:;
 
@ seljadin:
Ti si resio da uzmes bas profesionalni trimer... Ako se ne varam oba su po 2.2ks a to je veoma jako za trimer. Ja koristim samo stihl proizvode, od testere, trimera, kante za prskanje... i mogu ti reci da sam prezadovoljan. U svakom slucaju koji god da uzmes neces pogresiti jer su stihl i husqvarna dva najjaca proizvodjaca. Vidi sta je jeftinije, valja ustedeti koji dinar. :ppozdrav:
 
Ima li tko iskustava sa Einhell BG-BC 43 trimerom? Trenutno imam u ponudi na akcijskoj ponudi za 140€ Ima 2 godine garancije, motor 43 ccm, 2 KS, karadnski prenos, 4 kraki nož i glavu s flaksom. Prvotno sam mislio uzeti Sthilov ali pošto sam imo ne planirani troškova novca je ostalo za kakav jeftini do 220€.
 
Bosonoga je napisao(la):
Ima li tko iskustava sa Einhell BG-BC 43 trimerom? Trenutno imam u ponudi na akcijskoj ponudi za 140€ Ima 2 godine garancije, motor 43 ccm, 2 KS, karadnski prenos, 4 kraki nož i glavu s flaksom. Prvotno sam mislio uzeti Sthilov ali pošto sam imo ne planirani troškova novca je ostalo za kakav jeftini do 220€.
ja sam ga uzeo isto na nekoj akciji i za sada sam zadovoljan jedino cini mi se da malo vise trosi goriva
 
I ima li snage koliko je deklarirano, odnosno može li se npr. s njime bez problema kositi trava od pola metra? Jel se na glavu s flaksom namotaje flaks ili se kupuje već namotane koje se sam umetnu?
 
seljadin je napisao(la):
Pozdrav!!
Narode je se dvoumim između Stihl fs350 i husqvarne 333R. :sta: Da li neko može nešto da mi kaže nekakvu preporuku iz ličnog iskustva? Oba modela su "tu negde" i ja ne mogu da se odlučim. ::pomoc:;

Imam FS 350. Odličan je. A i sa huskvarnom sigurno ne grešiš.
:cao:
 
Danas sam kosio sa trimerom od komsije ::svaka cast::kako je to dobra masina, ja sve rucnom kosom ali necu jos dugo.Trimer je prvi na listi cim obrem nekih para.
 
Drugari jedno pitanje za sve vas: da li neko od Vas ima ili je možda koristio frezicu za trimer, video sam to u prodavnici slovenci prave i cena je 150 eura, lepa stvarčica za okopavanje oko struka malina pošto ovu frezu ne priteravam do samog struka maline, ostavim 20-tak cm pa računam sa tim onako površinski da uništim travu . Ako je neko radio sa tim neka napiše utiske, a slikaću mašinu pa ću slike staviti na forum.
:ppozdrav:
 
imam vilagerov trimer bs 1900 i on ima predvidjeno i tu frezicu nisam još kupio ali se kanim komšija je ima i zadovoljan je učinkom
 
Posteno nisam radio sa tim alatom za trimer, ali ima komso, gledao sam kada je okopavao maline i jagode. Kaze da je prezadovoljan i da mu je najveci pogodak sto je uzeo tu frezicu. I sa moje tacke gledista kada pogledam kako je okopao maline stvarno je extra. :D :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh