Trimeri

Ne znam gde si se informisao o cenama sada sam zvao AM servis i kazu glava sa silkom za BC1250 je 9xx din a cilindar je 16xx din
 
Kad kazem glava mislim kuciste prenosnog mehanizma.Kod Vilagera su zupcanici plasticni,osim u X varijanti.Kad to prozuji stave ti metalne od X i platis 4000din.Ali nije to bitno.Bitno je da kad kupuje,tacno zna sta radi i koliko ce se zahebati.
 
Nešto ne vjerujem da su tu plastični zupčanici, jer se podmazuju mašću. Da su plastični ne bi se trebali podmazivati.
 
Koja plastika.
Da je plastika to bi trajalo 2 dana.
To su samo prazne price koje svi vrte , po sistemu rekla kazala, a niko od tih ljudi to ne moze niti zeli da dokaze.
 
kupio sam juce bc 1900s i vec sam solidno pokosio sa njim relativno sam zadovoljan pogotovu cenom. Svi mi znamo da stihl i husqvarna bolji...ali bitna je i cena, tj odnos cene i kvaliteta...ja ovaj moj platio 16000 din na 3 rate...ne smem ni da pomislim koliko kosta stihl od 2 ks....
 
Kad kazem glava mislim kuciste prenosnog mehanizma.Kod Vilagera su zupcanici plasticni,osim u X varijanti.Kad to prozuji stave ti metalne od X i platis 4000din.Ali nije to bitno.Bitno je da kad kupuje,tacno zna sta radi i koliko ce se zahebati.

i ti sada pokušavaš mene ubijediti da su unutra plastični zupčanici , a šta onda ja da tebi kažem ako sam već otvarao te zupčanike i vidio od čega su
 
slažem se sa Dule majstor i Savaris ne treba širiti bezvezne priče koje ne stoje neko može da voli ili ne voli neki brend ali ne treba pričati gluposti tipa plastični zupčanici i sl, iznesite iskustva ako ih imate ako ne pitajte neko će vam već reći ono što se ne zna
i ja imam Villager 1900 s i mnogo radim sa njim do sada bez ikakvih problema jer stvarno odnos cena - kvalitet je ekstra
 
i ti sada pokušavaš mene ubijediti da su unutra plastični zupčanici , a šta onda ja da tebi kažem ako sam već otvarao te zupčanike i vidio od čega su
A sto si otvarao?
Inaece ja imam Vilager 1900s i tacno znam sta sam kupio te sam shodno tome i zadovoljan.
Samo pokusavam coveku da objasnim sta da ocekuje.
 
Вилиџер је заиста добар тример, а и не троши тако пуно, мада видео сам да од квалитет уља у многоме зависи потрошња и снага...
 
Ja sipam dolmar ulje 2,5 %mesavina po uputstvu. kako ga uzeh pokosih celoj familiji dvorista i oko dvorista...zadovoljan sam, mada sam juce primetio da mi je garancija za trimer godinu dana a za atomizer dm 14 2 godine...
 
Kupio sam prvo 1 dl Stihl ulja, dok se mašina ne razradi, zadim sam mešavinu napravio sa nekim dvotaktolom, katastrofa, imam i neko viskolovo, pa ću probati njega, bilo mi je ok u prskalici. Garanciju sam dobio i za trimer i za prskalicu 2 godine, inače kako šalite vaš villager trimer, da li vam upali lako ? :ppozdrav:
 
Nisam dobio uputstvo za paljenje, pa mi je drug rekao da radim sledeće: kada je motor hladan, saug povučete, 2~3x pritisnete dugme za gorivo i vučete dok ne upali, zatim kada upali spustite saug i to je to, kao kod atomizera, samo što tamo ima slavinica, a ne pumpica... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh