Motorne testere

E, sta bi-bi! Ja uzeh ovo ulje za Stihl ms170. Nadam se da se nisam z******o!
2b9s0l.jpg
 
@Neledr

Jel je boca zapecacena odozgo ?
Post je spojen: [time]1284299134[/time]
_________________________________________________
To je sinteticko ulje i ne moze da ne valja ako je original.
 
stiglo pojačanje :D 4,7ks
DOLMAR model pitaj boga koji , djeluje da je u dobrom stanju
kada daš gas bukvalno skače iz ruku

abcd0018ts.jpg


abcd0017r.jpg


sada moja armada izgleda ovako
STIHL009 , DOLMAR100 , DOLMAR109 , STIHL026 , HUSKVARNA268 , DOLMARzvijer
abcd0019o.jpg
 
znaš ti onu pjesmu

nisam krao , šumar mi je dao
ja sam samo dvije osjekao
:haha:

ma jok nije to tako strašno ::namigivanje::
 
@ Dule,
Ima foliju i na jednom i na drugom cepu.Veruj mi, jedva sam je probio (da izvines) :haha: ,koliko je utopljena u kanticu.Valjda ce valjati za malecku Stihl-ku :sta:
 
ma ona mi samo treba za napraviti nekoliko rezova na velikim drvima , vidiš i sam da ne oskudijevam sa malim i srednjim motorkama one će odraditi većinu posla
ova ej samo za ''muške'' stvari :D

kako si zadovoljan njom , kako služi , ima li dijelova
ako ima na njoj šta da se pokvari :haha:
 
ma ja nisam dao pare nego sam uzeo od čovjeka da mu skinem bijedu sa vrata da se ne pati više :haha: :haha: :haha: :haha:

nisam je snimio ali ima potpuno isti zvuk kao ova koji je jako karakterističan za dolmar mašine
[youtube]SuL_wPPrnUM&feature=related[/youtube]
 
Drug mi je kupio jednu mašinu za sećenje i cepanje drva :

( nije reklama )

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zhFuUpS41BY[/youtube]
 
Evo ulja u svetu (Nemacka) za "Stihl-ovce".Redom:mineralno, polusynth, full synth.
2efjexf.jpg

r1my53.jpg

2rfx5eh.jpg

....znaci mineralno oznaka HP, polusint oznaka HP Super, Full sint oznaka HP Ultra....
 
Ја имам ОПЕН тестеру већ 25 година, просечно посечем двадесетак кубика годишње и до јуче нисам имао никакакв проблем. Јуче невоља, прегреје се после пет минута, створи велики притисак у резервоару горива и избацује гориво на одушку у јаком млазу, трокира, не пали поново док не променим свећицу.
Зна ли неко одакле да почнем са поправком?
 
d.j.grljanac je napisao(la):
Ја имам ОПЕН тестеру већ 25 година, просечно посечем двадесетак кубика годишње и до јуче нисам имао никакакв проблем. Јуче невоља, прегреје се после пет минута, створи велики притисак у резервоару горива и избацује гориво на одушку у јаком млазу, трокира, не пали поново док не променим свећицу.
Зна ли неко одакле да почнем са поправком?
Prvo ciscenje dizni
koje ne verujem da si dosad ikad cistio. Proveri i pumpu za gorivo ako je imas. ona moze da stvara jak pritisak
 
Nazad
Vrh