Motorne testere

sada naidjem da kupim silka za trimera i nadjem akciju motornih pila
STIHL MS390 košta 950km=425e
MS361 košta 1100km=550e
MS018 košta 410km=205e

nešto sam mjerkao ovu 390 a ona 361 me sama doziva :D
dobijam plaćanje iz dva puta pošto sam stari mušterija
 
ne ,nema barice ispod ulja,mogu da ostavim pun i po dva meseca.a sta ako mi je neki kolega malo cackao dizne L i H ,kako da to nastimam dobro? i nisi mi odgovorio napitanje u vezi sa filterom goriva?
 
dulis




Za L i H dizne smo razradili i objasnili detaljno stelovanje 2-3 stranice ispred u ovoj temi .

No ako ti lepo reze te dizne ne bi trebalo da su problem. Da li si proverio i dotego T diznu koja se vremenom tokom rada otpustila ?

Filter bi najbolje bilo ako bi mogao da slikas i da postavis da bi vido da li je isti. Njega nemoj da rastavljas vec ga samo skini sa creva i izduvaj.

Kolko je stara ta testera i kolko si je platio u evrima? Ja sam jos dok je bila potpuno nova imao problem sa uljem koje curi pored dizne za ulje.
 
Dulis , skini taj sundjercic i ispod njega ima ( treba da bude ) sito koje zadrzava cestice , izduvaj ga i operi sundjercic , a to sto kad oduzmes gas u radu kao zaglavi , skini deklu startera pa probaj koliki luft ima ventilator/magnet , da ne struze o starter , znaju da imaju preeeveliki aksijalni zazor.
 
Dao sam nekom svom prijatelju da malo naštela ta tri šrafa ali nisam bio prisutan pa ne znam koja je od ta tri dotezao.Sad je ler malo previše pojačan ali se ne gasi više i radi dobro,dobro reže.Malo kad je upalim dok je hladna okreće se lanac na leru,a poslije se ne okreće više i dobro radi.platio sam je 100 evra u robotu u Banjaluci.I moj komšija je uzeo istu takvu i prezadovoljan je sa njome.One su skroz crvene.One imaju metalno kućište za rezervoar,sa uljem.Evo u današnjim novinama vidim da je u toku akcija u robotu,mnogo stvari izmedju ostalog i motornih testera.Trenutna cena im je 61euro i dobiješ garanciju oko godinu dana čini mi se
 
Ja sam moju uzo za 90e . Ista je potpuno . Narandzasta odnosno svetlo crvena . Isto ima metalan rezervoar naravno . Samo mi sad fali mac moram da kupim i stavicu malo manji oko 35 .



Beb: kod mene nema tog sundjerastog dela . I ja sam se zacudio kad sam vido da ga nema . Nisam zagledivao dal nije ispao negde u rezervoaru. Uglavnom sad radi perfektno , samo cu joj kupiti mac koji ce da odgovara i ovoj huskvarni koju sam sad kupio i kolko radi da radi .
 
Pa ima vise ( barem 3 ) modela filtera goriva koje nalazim u Kineskim testerama , jedan je metalni sa sundjerom na vrhu koga drzi neka kopca , imaju veeoma tanko crevo goriva tako da ne moze bilo koji. Bitno je samo da u karb ne dodje nefiltrirano gorivo jer ce zapusiti sito u karbu ili gore da ode u kanalice , e onda ne valja.
 
...a kako to da na Stilkama MS 170/180 na karburatoru postoji samo jedan sraf za stelovanje.Jel moze na njih neki drugi karb? Msm cisto onako iz radoznalosti...?
 
Pa takav je karb , steluje se samo ler i prelazni rezim , pun rad ne. Moze se staviti drugi karb , ali se mora izbusiti jos jedna rupa na rukohvatu ( radio sam vec )
 
Ako nekog interesuje STIHL O70 neka se javi da mu dam broj telefona , naleteh na čoveka u Rumi na vašaru prodaje je, testera je u ekstra stanju čiča je ceni 150 eura.
 
Savo neznam kavu motorku tražiš ali kod mene čovjek prodaje Hursqvanu 372XP, cijeni je 700 KM. Daje i garanciju na nju.
 
Dzogi 89 ima kod mene i cena je negde oko 71 hiljadu i još neki dinar, znači oko 700 evra sa popustom naravno, danas sam je gledao kad sam kupovao ovu 142, a dogodine ako bude sve po planu i programu treba da bude u mom vlasništvu.
 
Bosonoga je napisao(la):
Savo neznam kavu motorku tražiš ali kod mene čovjek prodaje Hursqvanu 372XP, cijeni je 700 KM. Daje i garanciju na nju.

mnogo mi je to para za polovnu , nije bitno stanje
ako već dajem pola para od nove onda idem na novu ::namigivanje::

to jeste strojka i zapala mi je za oko , moćna motorka
 
Nazad
Vrh