Recepti kulena, kobasice, švargle...

Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

Koliko sam upućen apsolutni šampioni kulena su iz Kuzmina a Kuzmin je u Sremu pa tako da možete samo da sanjate da je vaš Petrovački kulen najbolji kada vas sremski šije. :D :D
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

sad sam pogledao,malo mi je bezveze sto se odrzava u kasno prolece,nije bolje zimi?
verujem da imate strasne probleme sa muvama!
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

ali opet ti kažem nije sve u reklami i brendu ima nešto i unutra a ne samo spolja
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

mi ovde imamo "Bacinacki kulen" iz istog sela je i poznata firma Big Bull,bacincani imaju svoja takmicenja i jako su ponosni na njega.
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

whitekiler je napisao(la):
Još treba i pozivnica ?
Šta ste se toliko razmahali Petrovčani sad vas je dvoje pamislite da ste jači.
Ja kažem samo da ima i drugde dobrog kulena a da od toga ne prave ovoliku galamu okej je to marketing i ko bi uopšte svračao u Petrovac ili Turiju da nema te Manifestacije.al nsamo manifestacija i ništa više od toga.
Post je spojen: [time]Tue Dec 1 23:23:58 2009[/time]
_________________________________________________
Nije od zlata nego od debelog creva
A je si probao nekad Petrovacki kulen?A sto se tice Backog Petrovca nekada je bio poznat po hmelju,prvi taxi smo imali pre N.Sada.............bazen 1928........
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

Matić je napisao(la):
Koliko sam upućen apsolutni šampioni kulena su iz Kuzmina a Kuzmin je u Sremu pa tako da možete samo da sanjate da je vaš Petrovački kulen najbolji kada vas sremski šije. :D :D
bolji je vazduh ovde nema tolko vetrova pa je kulen malo socniji za razliku od sremskog sto je tvrd kao kost, ajd da zavrsimo sa preticanjem koji je najbolji, svi su dobri samo je stvar ukusa. pozz
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

i u Aradaču okolina Zrenjanina ima neka manifestacija ili takmičenje oko februara svake godine i mahom pobeđuju ljudi iz Kisača samo zbog kvaliteta paprike jer to je najbitniji sastojak svake kobasice
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

whitekiler je napisao(la):
i u Aradaču okolina Zrenjanina ima neka manifestacija ili takmičenje oko februara svake godine i mahom pobeđuju ljudi iz Kisača samo zbog kvaliteta paprike jer to je najbitniji sastojak svake kobasice
jeste upravu si najbitnija je dobra paprika ali sustina je susenje.
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

Matić je napisao(la):
Koliko sam upućen apsolutni šampioni kulena su iz Kuzmina a Kuzmin je u Sremu pa tako da možete samo da sanjate da je vaš Petrovački kulen najbolji kada vas sremski šije. :D :D
E sad si me nasmejao..... :haha:Gde mu je brend,gde ste bili po svetu stim kulenom?Kod nas je zbog tog kulena dosao i Jovan Memedovic i snimio celu emisiju i covek je rekao,NEMA BOLJEG a probao je sigurno mnogo vrsta.......Tako da :cao:
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

Slovak potpuno se slažem stobom svi su dobri samo je stvar ukusa a o ukusima ne vredi raspravljati.
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

Andrej je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Koliko sam upućen apsolutni šampioni kulena su iz Kuzmina a Kuzmin je u Sremu pa tako da možete samo da sanjate da je vaš Petrovački kulen najbolji kada vas sremski šije. :D :D
E sad si me nasmejao..... :haha:Gde mu je brend,gde ste bili po svetu stim kulenom?Kod nas je zbog tog kulena dosao i Jovan Memedovic i snimio celu emisiju i covek je rekao,NEMA BOLJEG a probao je sigurno mnogo vrsta.......Tako da :cao:
ta nema naseg za memedovica i sajmove sve se to u krugu porodice pojede :ppozdrav:
samo neka nas ima ko zna mozda se jednog dana i upoznamo pa razmenimo kulenje :D
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

Ma naravno,to je i svrha foruma :ppozdrav:
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

:D :D :ppozdrav:
Ta mi Sremci smo ti poznati samo po tvrdim stvarima pa tako i po tvrdom kulenu a tek po Kraljeviću Marku :D
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

35jz70j.jpg

evo pocela sezona susenja kobasica i kulenova
 
Odg: Recepti kulena,kobasice,čvargle.......

bravo majstore !!!
Masne su mi ruke i ja upravo pravim kobasice samo sam usao po beli luk
 
Nazad
Vrh