Jonel

Jonel

Član
Učlanjen(a)
1 Okt 2009
Poruka
99
Lokacija
Lokve-Juzni Banat
Pozrdav svima, zovem se Jonel Todoran iz Lokve sam kod Alibunara,imam 38 godina ozenjen sam imam dve cerke, zavrsio sam osnovnu skolu ,radim 35 ha, sto se tice setve sejem -psenicu, soju, kukuruz, suncokret, od mehanizacije imam traktor Torpedo 75 sa prednjom vucom , prikolicu 2,5 t, pneumatsku sejalicu Beker, zitnu ja mislim da je oltova plava je sa velikim tockovima bila je vucna al sam je preradio da se nosina hidraulik, prskalicu agromehanika od 400 lit , tanirace 24 diska, drljacu 4 krila, dva pluga jedan sa 4 brazde odnosno dva pluga spojena one cevaste, i jedan Lemind sa tri brazde, elevator 9 m , setvospremac od 2,90 m ,spartac 4 reda.---- Imao sam i 3 krave, presu meko baliranje Fella, kosacicu za detelinu IMT, sakupljac sunce, al to sve sam prodao kad mi se tata razboleo pre 4 god, poljoprivredom se bavim od 1987
 
na ovog sa 4 brazde sam skinuo jednu brazdu a to vuce torpedo 75 a ovaj lemind nisam probao jer sam ga pre mesec dana kupio za 170 eura a mora i da se radi malo na njemu mora daska da se sredi i nove ravnike da stavim i da skidam jednu brazdu da bude samo sa dve brazde to zbog tuluzinu sam uzeo jer ovaj cevasti ne pokriva tuluzinu na zimsko oranje
 
Nazad
Vrh