Koju rasu pasa imate ili volite

Odg: Vasi kucni ljubimci

ovo je novi i mali kucni ljubimac
14mce9h.jpg
a imam jos dva neznam koje su rase ona druga su oba beli :cao:
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Ne znam za tog madjarskog... ali ovakih ima ovde kod nas ... To su ti ti valjda vojvodjanski pulini...
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

KARMEN je napisao(la):
Pulin je neka pasma pasa :sta:?

Karmen Pulin ti je najpametnija i najbolja rasa pasa koja postoji.Mogao bih da ti iskucam celu stranu o njima na osnovu iskustva sa ovim mojim.
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
KARMEN je napisao(la):
Pulin je neka pasma pasa :sta:?

Karmen Pulin ti je najpametnija i najbolja rasa pasa koja postoji.Mogao bih da ti iskucam celu stranu o njima na osnovu iskustva sa ovim mojim.
to jeste... kada budem izveo ovce tamo u martu aprilu snimicu jedan snimak pulina da vidite sta je to .. neverovatan pas :ppozdrav:
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

2q8oy2b.jpg



Moj Pulin (crni , beli je opasan ali mator i gluv)
 
Odg: Vasi kucni ljubimci

Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
KARMEN je napisao(la):
Pulin je neka pasma pasa :sta:?

Karmen Pulin ti je najpametnija i najbolja rasa pasa koja postoji.Mogao bih da ti iskucam celu stranu o njima na osnovu iskustva sa ovim mojim.

U Sloveniji je još nepoznata, a meni nekako liči na hrvatskega ovčara.
Ja imam dva australska ovčara, pasma, koja je u Americi specializirana u prvom planu za veliko stoku, dobar je za pašnjo bivola a upotrebljava se dobro i za ovce.
U Sloveniji jih imamo najprije za agility, za rješavanje osoba, malo za pašnjo (samo kao šport), za frizby, druženje sa konjima, moja dva za pješačenje u prirodi i za zganjanje mojih koza kad me ne slušaju i prave p.......e.
Kod pasa mi je najvažnije inteligenca, slušnost, velika i močna volja za rad i surađivanje.
Vrlo bi mi bilo lijepo ako bi mi napisali malo više o time vašim pulina :bravo:.
 
Nazad
Vrh