Zmaj berači kukuruza

evo malo snimka sa berbe da vidite kako moja masina radi
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YUs8yWV49V0[/youtube]
 
ljudi sunce vam vase , sad sam nesto preturao po racunaru posto mi SLAVONAC poslao PM da mu treba onaj manual za ZMAJA sto sam skenirao , I NEMA GA NIGDJE :udri: :udri: :udri:
u medjuvremenu sam instalirao racunar pa sam se lijepo shebao posto mi je taj fajl bio na particiji C , a dalje znate i sami :udri: :udri: :udri:
a ono sto sam uploodao nemozem da skinem posto taj fajl ne postoji vise :udri:

da ga nije slucajno neko downloadovao i da ga ponovo okaci posto ako zeni kazem da treba ponovo da ga skenira ima da me :zli:

damn :udri: :udri:
 
to je billo 4km/h a inace idem 3.taj dan rominjala kisa idealan dan za berbu 4 jutra obrali za cas.
 
Zakrece levo desno,posto u transportu ima jedan polozaj a u radu drugi.
 
ma kod mene na 222 je stalno u radnom položaju tako da nemam da se zezam sa zakretanjem nego samo gas biće slika u sredu
 
u pravu ste sto se tice hidraulicne rude i ja sam o tome razmisljo.mityoo pozuri sa slikama.
danas sam brao i u 2 sata odusto nemos mrdnuti kolko je bilo suvo non stop mi gusilo cak sam i vetar ubrzo al ne vredi ima li ko kakvo resenje?nesto sam vidio kod jednog prijatelja nije lose al reko da vas pitam.
 
Ima neko rešenje, video sam ovde na forumu, neko je postavio 2 zupčanika , jedan na biter, a drugi na osovinu, e sad na toj osovini je zavareno na 90 stepeni parče cevi koje izvlači taj lom i krtog koji guši komušaljku. Jako lepo rešenje. I meni je gušilo u zadnjih nekoliko dana, pa kad god sam odgušivao, setio sam se tog izuma. Nalazaču, svaka čast :ppozdrav:
 
evo naseg resenja....
263zp5h.jpg
 
Farmer II je napisao(la):
Ima neko rešenje, video sam ovde na forumu, neko je postavio 2 zupčanika , jedan na biter, a drugi na osovinu, e sad na toj osovini je zavareno na 90 stepeni parče cevi koje izvlači taj lom i krtog koji guši komušaljku. Jako lepo rešenje. I meni je gušilo u zadnjih nekoliko dana, pa kad god sam odgušivao, setio sam se tog izuma. Nalazaču, svaka čast :ppozdrav:
to ima clan matic u oglasima prodaje taj berac

nema potrebe za tom rudom video sam poteznice kao sto imaju imt i imr a moze i ne beracu da se uradi kao potkovica se zavari iznad i ispod rude i izbude se rupe za 2 klina koji blokiraju rudu
 
Farmer II je napisao(la):
Ima neko rešenje, video sam ovde na forumu, neko je postavio 2 zupčanika , jedan na biter, a drugi na osovinu, e sad na toj osovini je zavareno na 90 stepeni parče cevi koje izvlači taj lom i krtog koji guši komušaljku. Jako lepo rešenje. I meni je gušilo u zadnjih nekoliko dana, pa kad god sam odgušivao, setio sam se tog izuma. Nalazaču, svaka čast :ppozdrav:
N.A tacno.Imate u temi oglasi na slici moga Zmaja 222 mislim da si me ti Farmer i pitao sta je to_Ovde svako ima ugradjeno na svome beracu bio to 222,223 ili 224.Na osovini nije i nesme biti parce cevi jer cev izvlaci kukuruz napolje iz beraca vec gumeno crevo.Ugradite to i videcete da imate potpuno drugi berac
 
Nazad
Vrh