Zmaj berači kukuruza

Ok hvala ti! :ppozdrav: I ja sam tako planirao da dam max. do 2000e! Dvoredni ne bih uzimao jer mi je veca investicija, a godisnje ne bih obrao vise od max 20 kj, jer uglavnom sav kukuruz ovrsem, svojim kombajnom, i pre i lakse zavrsim! Pozdrav :ppozdrav:
 
ima kod mene u selu dobar i slike sam kacio covek trazi 1400e
_________________________________________________Post je spojen: [time]Fri May 8 00:02:03 2009[/time]_________________________________________________
slike su na 6-oj strani i za njega trazi 1600e a u selu pored ima covek jos model stariji e onaj trazi 1400,a ima i eko 3500 za 2600e

Edit by Branko: ponuda Zmaj berača je premeštena u temu Oglasi - Ponuda.
 
ima u Vrbasu jedan berač na prodaju,
ZMAJ 221 sa naknadno pravljenim bunkerom,
mislim da traži 2500eura za njega
 
mladene i ja imam 223 i rusa pa bi volio da mi objasnis kake veze ima brzina privodnih lanaca i da li si cuo da se moze okreniti smer tarupa da bude ko na sempeteru kazu da i onda dobro tarupira ja znam kako ide al nidje nisam vidio kako radi u praksi pa se sve bojim da prepravljam jer se moraju okretati nozevi.
 
još jedan berač u komšiluku na prodaju, nisam siguran da li je 222 ili 223, kupljen u očajnom stanju, čovek počeo da ga sređuje za sebe pa odustao, sređen je samo površno i traži za njega 2500 evra
 
abro mozes li mi reci kakve veze ima brzina privodnih lanaca? :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1250857254[/time]
_________________________________________________
da li iko zna dje bi mogo da nadjem upustvo za zmaja 223?
 
skak je napisao(la):
kupio bih berac k2. moze i bez bunkera. hitno...
Imam ja 220, prodao bih ga pošto mi više stoji nego što radi. Inače 220 je isto što i 2k, samo novije proizvodnje :cao:
 
garažiran, odlično stanje, držao sam ga kao rezervni berač koji je uskakao u posao kada se 222 pokvari, međutim u zadnje vreme više mi stoji nego što radi i zauzima prostor u šupi. Cena 1550E :cao:
 
r8a3go.jpg

2rw69vl.jpg

10qcaah.jpg

2edwktt.jpg

Evo slika
 
Nazad
Vrh