Zmaj berači kukuruza

Samo i isključivo danju berem a noć je rezervisana za druge društveno korisne aktivnosti. :cao: :haha:
 
Zoran0230 je napisao(la):
Ljudi jel vi idete da kao berete ili u štetu :sta:
da beremo , spomenuo sam publiku zato sto mi se penju na traktor i izlomise mi blatobrane inace ljudima kojim berem nocu otkace prikolice uvece u njivi a ujutro dodju zakace odvuku i ubacuju u salase preko dana.
 
tu sam fanatik ;brao sam 2 dana i dve noci bez smene...!inace berem konstantno vec 13 sezona a 222 imam od 88-e. vidim da ste svi prisutni na temi ;dali neko od vas zna dali mi pasu felne zadnje sa 560 (sa tegovima) na imt 558.posto s
u
kod mene gume 14-ice a 560 nosi 16-ice.malo bih dobio na brzini! :D :ppozdrav:hvala
maticu hvala za PP.
 
Pa mozes i na 558 16-ice staviti bez problema. :cao:
Post je spojen: [time]1277640667[/time]
_________________________________________________
Felna kao felna je skroz ista,samo se razlikuje balon gume.
 
Rođo eno kod mog šuraka na 558 su 16-ce gume,jedino sa felnama od 560 bio bi teži imao bi bolji grip
Što se tiče branja i ja više volim noć i obično ustanem rano i vozim do 10 onda me ćale zameni do 4-5 ipa teram dok ne završim,desi se nekad da sastavim noćnu i jutarnju smenu
 
@ Rodja


Pre par strana si obecao da ces postaviti slike od nekakvog sistema protiv gusenja kukuruzovine
na valjcima koji si preuzeo od clina Montoje.Ako je moguce bilo bi :D.
 
MONTOYA ;Mislio sam sa tegovima, zbog prednjeg utovarivaca.-videcemo nesto.Ako nisi prodao 222,vidi nabaci sliku kucista za odgusenje.ja sam obecao ali;mogu slika,nemam kabal a ne znam ni kako se prebacuje slika.ako ne mozes ,onda cu ja ici po necaka. :cao: :ppozdrav:
 
imam jedan reduktor viška
2v958qr.jpg
 
topalovic je napisao(la):
kakav je odzacki jednoredni berac moze neko da kaze malo vise detatalja za njega :cao:
ima valjke kao zmaj 2 k ili ti burgonac rucno se dize heder a tarup spusta i obratno ,nemozas obadvoje spustiti nelici ninast sklapa obicna ima negde slika na forumu ali neznam gde
 
Nazad
Vrh