Zmaj berači kukuruza

Dobro resenje je da se promeni smer kretanja tarupa
Efikasno resenje a lakse traktoru.
 
skrati lanac od prenosa secke i skini spanere stavi lanac direkt i imaces kontra smer... ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1275313627[/time]
_________________________________________________
ko pravi te secke za kombajne i kolko kosta komplet za 4-redni adapter?
 
ursuz 355 moze bez problema u normalnim uslovima da bere kukuruz sa dvorednim beracom! :udri:
 
Ma može, sigurno! Kod nas sa 355 i sa 6011 rade sa dvorednim beračima!Za brda neznam tu bi se možda mučio, ali na tepsiji to mora da ide!
 
Matić je napisao(la):
2aa0t4x.jpg

Ovako izgleda rotosečka koju montiraju na Zmajeve.
moze jos neka slika ove secke
 
Slično rešenje je bilo i na ovogodišnjem sajmu. Izožena su rešenja na različitim tipovima otkidačkih valjaka, ali za cenu i detalje nisam pitao. Evo nekoliko slika .

 
Drugovi kako se transportuje berac 222,dali se rasklapa ili izjedno,velikih je gabarita nemoze u kamion pomozite.
 
Nisam jos platio jurim prevoz,de da ga vucem kamionom da me ne zaustave panduri izaci posle kao samohodni.
 
Ajd nek mi neko objasni da li je K2 naziv za berače zmaj 220 i 221 ili je K2 berač poseban proizveden pre ova dva ,i da li je 220 stariji po proizvodnji od 221(po logici) , ali sto vise zovem oglase sve sam pogubljeniji jedni tvrde ovako jedni onako.ne znam šta da mislim pa neko ko zna bolje nek mi pojasni.
 
markokurjega je napisao(la):
Ajd nek mi neko objasni da li je K2 naziv za berače zmaj 220 i 221 ili je K2 berač poseban proizveden pre ova dva ,i da li je 220 stariji po proizvodnji od 221(po logici) , ali sto vise zovem oglase sve sam pogubljeniji jedni tvrde ovako jedni onako.ne znam šta da mislim pa neko ko zna bolje nek mi pojasni.
vidi druže, prve je bio k2, pa 220 (isti su to berači), pa dalje ide evolucija 221, 222, 223, ...
 
ja imam k2 i on se od 221 i ostalih vučnih berača razlikuje samo po otkidačkim valjcima i privodnom lancima k2 nema klasične otkidačke valjke kao drugi nego ima okrugle rolne i po 3privodna lanca po jednoj vrsti
 
pidikanac je napisao(la):
ja imam k2 ka imam k2 i on se od 221 i ostalih vučnih berača razlikuje samo po otkidačkim valjcima i privodnom lancima k2 nema klasične otkidačke valjke kao drugi nego ima okrugle rolne i po 3privodna lanca po jednoj vrsti
i k2 i 220 imaju taj sistem ubiranja klipova(čini mi se da je prekopiran sa burgonija), a od 221 se počelo sa otkidačkim pločama. :cao:
 
Daj ljudi kazitemi kako da transportujem berac 222 nemoze u kamion mnogo je siri,dali moze nesto da se rasturi.
 
Nazad
Vrh