Zmaj berači kukuruza

North ARMY je napisao(la):
nema potrebe za tom rudom video sam poteznice kao sto imaju imt i imr a moze i ne beracu da se uradi kao potkovica se zavari iznad i ispod rude i izbude se rupe za 2 klina koji blokiraju rudu
nemas pojma kad tako pricas...te poteznice su 0,obrati paznju na rudu,konkretno moju.
 
konkretno ti kazem da nemas potrebe za tim klipom,crevima ... po gotovo onaj ko ima samo i izvod za kipu kad se to lepo resi napravi se ruda da moze levo desno i na deo gde se ruda spaja sa beracem idu 2 kao potkovice jedna iznad a druga ispod rude i 2 klina koji blokiraju rudu u odredjeni polozaj
licno sam pomagao coveku da prebaci berac u radni polozaj(on terao u rikverc i zakretao a ja spustio klinove
 
eto,vas dvoje da ga "bacite" u rad,a kod mene sve sam odradim,jedino sto traktor mora da ima minimalno 3 spoljne hidraulike.
 
ovo plavo su te ploce zuto rupe a crveno klinovi,kapiras??
24qq1km.jpg

Post je spojen: [time]1253560527[/time]
_________________________________________________
ma ne moram ja onom coveku da pomazem nego sam u momentu bio pa sto covek da silazi
jednostavno stavi klin u granicnu zelju i neteruje dok ruda ne udari u taj klin i onda stavi drugi klin i blokira
treba 2puta izlaziti,ko nema 3 spoljnje hidraulike svakako mu je lakse ovo sa rupama nego klipovi i ostalo
 
ova ko ko kod roberta imam i ja i ni izlazim napolje a kada kipujes od velike je pomoci stanes kako hoces zaneses i gas dalje a ovako se zezas jos ako je blato :zli:
 
Ja jos kad prilazim prikolici zatvorim rudu u transportni polozaj i samo vozim ravno pored prikolice, nema manevrisanja, vec samo tako teram traktor da ogledalo prodje pored stranice na 10 cm, stanem i kipam, i kad iskipam, teram dalje! Rikverc ti netreba!
 
Pozdrav svima.
Da li neko mozda zna prodaje li ko berac za kukuruz,za trakor IMT 539.jednoredni do 2000 eura?
Hvala unapred
 
ja sad udje u kucu isto sam slicno pravio ko montoya sutra slikam pa cete viditi.probo sam da uslikam sad al mrak pa se nista nevidi.
 
od čega su zupčanici ja to moram što pre napraviti jer ovde je katastrofa sa branjem
 
ja sam danas po danu brao znači haos je a i noću isto jer nema rose nego svu masu ubacuje unutra
 
bogami i ovdje suho kao barut a lisće štopa li štopa
jedino ujutro rano da se brati

@savo hvala svejedno na trudu :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh