Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

abro je napisao(la):
@rasho
Čini mi se da feroflex nemože parirati riku...

Zavisi što se usporeduje, koji modeli i za koje pare.
 
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

dosao sam u situaciju da mi treba prednji utovarivac pa bih molio ako neko zna neka zastupnistva u srbiji ili neke firme koje ih proizvode, a da nije adut (za njih vec znam)
 
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

Kazi mi za koji ti traktor treba utovarivac?


Ja trazim za mog brata , ali su bas skupi. Zvao sam u F u jednu garazu gde se prodaje jedan stajer isti ko nas 9086. I pitao sam ih da mi skinu sa tog traktora i da mi ga prodaju. Traze mi 5000e i to bez ni jednog prikljucka . Ko zeli moze da vidi o kom se utovarivacu radi . Samo idite na Agriaffaires i stavite tip traktora 9086 i odma ce izaci.
 
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

pa za case jxu 105,pitao sam u vaitu i tamo izadje oko 10000 evra :nono: sto je mnogo,mnogo je
 
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

pa za 10 000 € kupis skip ili rovokopac i imas utovarivac,ili za te pare mozes naci dobar traktor koji vec na sebi ima utovarivac
 
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

imao je jedan u novosti oglasima pre jedno 8-9 nedelj.prodaje case traktore i utovarivace,na slici ima 3 case-a i utovarivace pa probaj da nadjes
gabricn je napisao(la):
pa za case jxu 105,pitao sam u vaitu i tamo izadje oko 10000 evra :nono: sto je mnogo,mnogo je
 
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

evo da i ja postavim slike svog utovarivaca-stoll ,pacen je 1500km(oko 760€),sa nosacima-konzolama i razvodnikom,utovarivac je bio na univerzalu pa sam malo moro prepravit nosace,a prednje sam napravio iznova ,a prepravio sam ga da radi preko sajli(džojstik) i njega sam napravio jer su zestoko skupi orginali,ovaj sam napravio od onog materijala kojeg sam imo pri ruci jer mi se nije svidilo da ga ubacujem razvodnik u kabinu i da upravljam sa rucicama,
30njdjc.jpg

t6pcp4.jpg

1z6486r.jpg

15qwuiw.jpg

5bb5nm.jpg

2mgqozp.jpg

242cy2g.jpg
 
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

Meni trba prednji utovarivac sa lopatom za tovarenje zemlje i sa kasikom za kopanje za imt577.Naravno ne nov jer je 4000e,a za 5-6000 ima polovna kombinirka . :D
 
Odg: Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašerika)

abro je napisao(la):
@rasho
Čini mi se da feroflex nemože parirati riku...
Upravu si. Rikoj je mnogo, mnogo bolji. Tu prvenstveno mislim na kvalitet celika.
Rikov je za 20 god video manje masti na bolcnam nego feroflex za 2 god.
Kod rika jedva da ima lufta, a feroflex se sav rasklimao i pored toga sto je redovno podmazan.
Razlika je nebo i zemlja.
Post je spojen: [time]1297537607[/time]
_________________________________________________
tine je napisao(la):
abro je napisao(la):
@rasho
Čini mi se da feroflex nemože parirati riku...

Zavisi što se usporeduje, koji modeli i za koje pare.
Tu sam mislio na marku u globalu.
 
srdjuanzorz je napisao(la):
Meni trba prednji utovarivac sa lopatom za tovarenje zemlje i sa kasikom za kopanje za imt577.Naravno ne nov jer je 4000e,a za 5-6000 ima polovna kombinirka . :D
U susednom Makcu je jedan kupio polovnu kasiku utovarnu za 577 za 900e preko oglasa.+100,150e izrada hidraulicnih creva.
 
CVEJA Po je napisao(la):
srdjuanzorz je napisao(la):
Meni trba prednji utovarivac sa lopatom za tovarenje zemlje i sa kasikom za kopanje za imt577.Naravno ne nov jer je 4000e,a za 5-6000 ima polovna kombinirka . :D
U susednom Makcu je jedan kupio polovnu kasiku utovarnu za 577 za 900e preko oglasa.+100,150e izrada hidraulicnih creva.
Ako cujes da neko prodaje javi na pp.
 
Veruj mi da i ja trazim i na nista povoljno ne mogu da naletim . Juce sam gledao ceo traktor samo zbog utovarivaca . Ceni ovog Internacionala 10 000chf a traktor ne vredi toliko, ali mu utovarivac vredi.
2vuk084.jpg
m9xhjt.jpg
a9mhk.jpg
 
Rale 83 je napisao(la):
Jel nekopokusao da na MTZ nabudzi utovarnu kasiku namenjenu za IMT 533-539

Kod nas ima jedan MTZ-82 sa prednjim utovarivačem koji inače ide na IMT-533-558. Sve radi uredno, samo treba dobro iskrojt nosače i dobro ih pozicionirati.
 
@Becarina pusta
Mozesli ovih dana to slikati za kolegu . Naj vise me muci sto moram da ga pustim dosta napred i da nadjem dobar oslinac na zadnjini traktora
 
Nazad
Vrh