IMT

Ne verujem!
Inace, ima odredjena kolicina 5136-ica posejana po Vojvodini iz 2004. godine sa Perkins T6.3544 motorom! Jedan takav primerak je nedavno stigao u moje selo...
 
Cena prava sitnica-10000 evropskih novaca od preprodavca kupljen! Traktor ima oko 800 rh i potpuno je ispravan! Inace, imas jedan identican traktor sto se prodaje u okolini Sombora-mislim da je oglasen u oglasniku iz Backog Petrovca...
 
Ne znam koliko trazi, to moras ti proveriti!
Evo par slicica ovog traktora sto je stigao kod mene u selo...






traktor je upecan kod mog drugara elektricara na sitnim opravkama na elektro instalaciji...inace, traktor ima gasenje preko elektromagneta!
 
I kazu da su ga malo ustroili na pumpi cim je stigao :cao:
Post je spojen: [time]1266447326[/time]
_________________________________________________
Prodacu ja moju 136-icu
 
Jel zna neko koliko košta nov 539? Tražio sam po netu i ne mogu da nadjem nigde cene.
 
Takav identican 5136 kao sto je postavio Bubu je prodat u Backom Petrovcu :D
Inace traktor ide 40km/h
 
@Andrej
Jel ima snimaka mozda na Youtube od tog traktora iz Petrovca?
Ovaj traktor kao sto se vidi ima tablicu Ada...
Drugarov (tesin) je usporen pa ide oko 35 km/h a inace oni idu i do 45 km/h opusteno...zavisi koliko ima obrtaja motor! :D
 
nov 539 sa servo volanom i novim tipom kabine je mene kostao 650 000 din,to je cena sa subvencijom ministarstva.
 
bacan je napisao(la):
nov 539 sa servo volanom i novim tipom kabine je mene kostao 650 000 din,to je cena sa subvencijom ministarstva.
Daj slike te nove kabine , jel to ona zatvorena ? :cao:
 
hauba je kockasta,traktor je mnogo okretniji sa servo volanom,kabina je prostranija,sigurno ste videli taj model bio je na sajmu u ns,akumulator je skroz napred,plasticni rezervoar,novija instrument tabla itd.
 
To je to na sta sam i mislio . J mislim da nasih kabina na traktorima nema boljih od 90tih sto su bile na 542-549-577 itd pregledne a udihtovane, a sto se tice servo volana to :D
 
Nazad
Vrh