IMT

robert012 je napisao(la):
DALI MOZE NEKO DA MI POMOGNE. STA DA URADIM DA UBRZAM ANLASER NA 533

U B.Basti ima firma koja se bavi ubrzavanjem alnasera za imt 533, zove se "IBM Markovic". Telefon neznam, moze se nabavi preko 988, ljudi rade opasno dobri majstori. Pre dve godine komplet remont kostao 12000 hiljada dinara znaci premotavanje rotora, nove cetkice, nove biksne, nov automat + farbanje u crnu boju. Okrece kao 539. Nemogu svi alnaseri da se ubrzaju zavisi od tipa da li su lukasovi ili iskrini. Jedan tip iskrinih nemoze neznam koji, najbolje je cuti se telefonom procitati tip i majstori kazu da li moze. Toliko od mene veliki Pooooooozzzzzzz. ::super::
 
Tesko se za te pare mogao naci(mozda od nekog ko je prodavao pod hitno).
Pa groblja na licitacijama po zadrugama su imala tu cenu,a bili su bas groblja!
 
U HR za 7 000€ samo takav 577DV nadjes. Kolega kupio traktor s tvornickim gumama od prvog vlasnika. Traktor u super stanju, 2000 i sitno radnih sati imao 7000€.

Moze se naci i za manje, ali u taj traktor treba jos malo uloziti i onda si miran jedno duze vrijeme.
 
Ne znam...gledao sam po netu malo fergusone u Nemackoj.Jake su cene,boga mi i radni sati.Kada saberes cenu,prevoz,carinu i neizbezan PDV,onda izadje da je bolje ovde kupiti.Idem uskoro do Nemacke pa cu pogledati jos jednom,ali mislim da ce izbor pasti na 577.
 
Nemam nešto mnogo slika ali evo nekoliko.
m9aeci.jpg

jpzamp.jpg
 
:D Taj traktor sam ja negde vec video...jel moguce na HR forumu?

Evo malo mojih slicica
Par dana posle kupovine duplaka na licitaciji



Drugar (tesin) u radu sa njegovim 533


Svi zajedno na spremanju salasa pred 1. maj



Ostale nase slike...




 
Maticu koliko placas ljude sto tovare bale na ovu kamionsku prikolicu?
 
Nazad
Vrh