IMT

ovo su bas egzibicije :haha:
Jel to prva prikolica Tehnostroj? Takve i mi imamo, samo jos kocnice da joj napravim :D
 
imas ja mislim postovi od IMT 550 nazad, evo jedne slike
10d760l.jpg
 
Sve isto kao i na 549DV OL, samo sto ima neki motor radjen po JD licenci. Receno mi je od IMT zastupnika da se motori prave u indiji. Takodjer tvornicki dolazi s 13-6 zadnjim gumama.

Imas 550.10 koji ima original perkins motor i puno bolju kabinu, a nije nesto ni skup 12 000€ pa na vise ;)
 
Bubu je napisao(la):
Naravno da nije pakovano! To jutro sam bio toliko umoran jer sam celu noc brao-pokacio sam prikolice na njivi da ne idem vise puta i dovukao kuci i to na donju poteznicu! Vukao sam V brzom do pola gasa jer su prikolice malko setale zbog istrosenih tegljanika i klinova na rudama....

E to neće moći
ili može?
 
558 na poluosovini ima jedan lager ,a drugi lager stoji na planetarnom nosacu ,poluosovina ulazi u nosac i tu su nutovi na kojima dobije luft izmedju dva lagera, sto se tice anlasera iskrin sa 539 ga pali kao lud.
 
imas reduktorski anaser koji je najbrzi od svih ali ako nabavis od kombajna 142 duze ce ti trajati a isto tako brzo okrecati
 
@Bogdan
Jeste, to je Tehnostroj prikolica od 5 tona nosivosti.

@BobanNB
Ako ne verujes da moze, dodji kod mene da se uveris slobodno jer Novi Becej nije daleko...
 
@Bubu

Oooooopssssss, ja nevidim da je to 577, IZVINI, ucinilo mi se da je 540-2-9. :ppozdrav:
Ko me ebe kad zurim da gledam a ne obracam paznju koji je traktor. :ppozdrav:
 
Jel ima neko ovakav traktor? Mislim da ima motor kao IMT565 a zanima me koji menjac ima?
344sk00.jpg
 
Nazad
Vrh