IMT

Kad smo vec kod 549 smucio mi se prosle godine kad sam ga radio.Reci mi kako j udihtovana kabina je li slicno kao na ovim 90ih godina ili je i to ::lose::
 
Bobo je napisao(la):
Na 549 su VAMO motor donekle i "uklopili" bez rezanja haube:

p3190004.jpg


p3190033.jpg


ciji je to VAMO motor,nesto mi to nemiri na dobro.
takvi si slicni dosli kod nas 539 dvije god,lezali na lageru i vraceni nije ih htjeo niko kupiti,a bili jeftiniji od IMR-motora.

Zbog cega je 539 drugacije radjen stvarno mi ne ide u glavu, kad je su hauba i motor isti?
 
KishRobert je napisao(la):
nov traktor,a vec ima frljoku ispod.
:D

Vidis da je premazan uljem da se sjaji... Tako i belaruse mazu da se cakle ako je suncan dan, pa ispod svakog fleka-dvije.

U Novom sadu 90% traktora ispod zamasceno, bolji trgovci malo rasteraju soder svakih pola sata i "zamaskiraju" to, a traktor se cakli da ne moz u nejga gledat. U IMT ne moz gledat iz drugih razloga, ali su i njega namazali da bude ljepsi ;)
 
Bruka i sad naš IMT ugrađuje bugarske motore pored Rakovicinih , ko je tu lud .
 
Pre par dana sam uzeo nov blok za 539 ono je jad i cemer tamo gde obicno pucaju od mraza ima neke rupice valjda od prljavstine prilikom livenja
 
31000.din sa hilznama i konzolama radilice . Pase samo korpa kvacila ako je dvostepeno i nista vise . Ali moze ceo motor 539 na trup od 533 samo da se skine medju ploca. Ko ti je rekao za karter slagao te je ::novac:: :udri: :nono:
 
Dali neko zna gde mogu da se kupe nove kabine za imt 539 ili ako neko ima polovnu(novi tip)? ::pomoc:;
 
mozes da vidis u Arma Bacu i mozes da kontaktiras agropanonku (oni nabavljaju za mahindru kabine) mislim da montiraju na mahindru Orasje kabine . probaj naci i raspitivati se dal pasu kabine.
 
@pfta
nisam nikog ni pitao. Za ceo motor znam, bio proletos 2300e al mislio da mozda moze nesto dase
iskombinuje neka jeftinija varijanta. Meni nastradao na 533 blok ove zime pa neznam dal cu moci daga zakrpim , a ::novac:: .......
Post je spojen: [time]1263759558[/time]
_________________________________________________
Dal ima negde novi Tafe-Indijski motori da se kupe i koja je cena
 
pfta je napisao(la):
U Dublju kod Bogatica ofarbana,sva stakla ,namontirana na traktor 90 i neko godiste 450evr. Samo tvoja instalacija
Dali možda znaš ime, adresu ili možda tel od tog čoveka iz dublja?
Hvala na informacijama.
 
Za varenje treba biti bas MAJSTORCINA i imati zivaca . Zato sam gore i rekao da mi se smucio 549 sto zbog bloka sto zbog pumpe .Vario ga jedan varioc 3 puta on samo puca pored vara . Sad je dobro :D
Post je spojen: [time]1263760168[/time]
_________________________________________________
Pokusacu sutra da saznam pa cu ti javiti na p.poruku
 
Nazad
Vrh