IMT

Mislim da je ljudi krajnje vreme da mi odradimo neki test traktori sličnih kategorija sa i bez prednje vuče (oranje , tanjiranje ) , pa da ocenimo i vidimo koji je bolji jer ovo je večita dilema . Naravno uz :ppozdrav: i bez ljutnje . :cao:
 
kiki to se slažem jer dosta je više poređenja svako ko ima imt hvali imt opet ko ima zetora ili neki drugi hvali taj traktor
 
znate kak se kaze(barem kod nas) svaki cigan svojeg konja hvali.... sto se tice zetora i imt-a uvijek bih stao na stranu zetora jer imo sam i jednog i drugog i zeko je zeko govorim iz svojeg iskustva, zetor kod mene vuce 3x12 plug imt ga isto vuce ali je recimo upola sporiji i sto se tice prednje vuce na imt-u pa to je katastrofa to na vise traktora neradi nego sto radi, lose smisljeno posve.......
 
;-)
Taj test bi bio idealan ali malo teze izvodljiv iz vise razloga. Najmerodavnije je da se svi prijavimo za takmicenje Srbobranska brazda koje je otvorenog tipa pa neka sudije u obradjena povrsina kazu!
 
Sve to što vi pišete je OK ali ja IMT volim iz razloga koji sam malopre pročitao u temi harliman.Nema muke sa servisom i delovima.U svakoj trafici nađeš i jeftine delove i jeftinog majstora koji sve može odraditi.Nema potrebe za tim "moćnim" servisima i cenama.
 
Danas sam išao po njivama da ispuštam vodu i primetio da mi točkovi prednji na 539 sve jače zaigraju kad naiđem na neku rupu na asfaltu.Ima i lufta u volanu pa me interesuje kako bi se to dalo sanirati.
 
Prvo pogledaj gde je taj luft da li je u sponama ,rukavcima dali su otisli lezajevi na rukavcu i na kraju glava upravljaca.Sve se krpi sve se trpi.
 
Najvjerovatnije je kao i kod mene, jel ti prvo zaigra desni? malo na pužu, malo na zupčaniku :udri:
Mi navarivali, al nismo ni 300rč napravili i opet pomalo hoće zaigrat..
 
petarHR je napisao(la):
Najvjerovatnije je kao i kod mene, jel ti prvo zaigra desni? malo na pužu, malo na zupčaniku :udri:
Mi navarivali, al nismo ni 300rč napravili i opet pomalo hoće zaigrat..
Tačno tako.prvo zaigra desni pa tek po nekad levi.
 
Nazad
Vrh