IMT

pa sta ce od te naprave biti kada sastave i kome ce te dreseve prodati.
ja to nebi nikada sebi kupio,sta je dosada tursko valjalo?
htjeo sam kupiti 565 DV gledao ga pre neki dan kod nas u R.S kosta 18000evrova sa PDV-om,a kada dobijem nazad PDV i subvenciju dodje oko 14000evrova,ali na lageru BALI ulje.
i neznam sta da kupim ali mi je i pored svega tog 565dv mnogo fin traktor
 
Zasto ne bi isao?

Turci su presisali svaku tvornicu s prostora Ex YU, pa tako i jako zastarjelu rakovicu... Iskreno, veselim se sto ce se malo modernizirati proizvodnja "malog traktora", samo da se poakze kao dobro zamisljen i jos bolje napravljen.

Zamislite da se napravi "539" koji ce imati hidraulicni razvodnik koji ima bar jedan par dvosmjernih prikljucaka, tihu kabinu, hidraulicne kocnice, hidraulik volan u standardnoj opremi...FANTAZIJA
A ako ga naprave na starom kalupu, zali boze truda. Motor bi traebao biti kao i sadasnji rakovicin, samo made in Turska.

vedran R.srpska je napisao(la):
pa od kada je pocet 577DV proizvoditi sa novom haubom

Mislis od kad su ih poceli praviti, da znas traziti polovan, ili te zanima novi? Jedan novi s full opremom stoji u AGROCOOP-u u Kobatovcima. Imam i njegovu sliku ako te zanima, a lcjenu ne znam.

Za 14 000€ mislim da je bolje kupiti dobar zetor 6245 ili neki slican, nego novi 565DV. Nek za zetora das, npr, 8 000, i jos ga sredis za ostatak novaca, zaores svaki 565 kad se sjetis.
 
e bobo ako to bude made in turska niko ga neće kupiti jer nikad turci neće napraviti motor kao rakovica koji je extra ,tako da ne pričaj nam priče da rakovicini motori nisu ni blizu turskom
 
Vedrane zasto moras kupiti bas nov 565 ili 577?Nadji polovan 577 dw s kraja 90-ih ili neki starosti 5-6 godina i imaces traktor samo takav.Spoljnu hidrauliku,mokre kocnice,poboljsane bocne reduktore,menjac,prednja vuca itd.Traktor koji ne iziskuje velike novcane izdatke za odrzavanje i eventualne kvarove.Cak sta vise ne kvari se cesto.To je neki moj predlog jer je nov preskup a garantovano losijeg kvaliteta nego neki polovan 577 star 10-ak godina
 
Pa verovatno bi se dalo nešto smućkati uz pomoć međuploče ali šraf na šraf neće da može!
 
Na 558 ide s44 bez ikakvih prepravki. Garantirano.

Uzmes motor m33, dodas mu jedan cilindar i dobijes m34, razbusis m34 na 101mm i dobijes s44. I tako dalje...

Zvona su jednaka, i pase jedno s drugim bez problema.
 
Nazad
Vrh