IMT

todor je napisao(la):
pa ako se ne slažeš bobo što si ga tako krstio ,jbg mi smo ovde glupi pa nismo znali šta je brena @mitijo ni u jednom filmu brena nije vozila neki 51xx u prvom delu je neka devojka vozila 560 a o 51xx nije ni bilo da ga neko vozi

Nitko ne kaze da je tu neko glup ili nije, samo se cudim kako niste culi za naziv brena za takve traktore... Ovdje kad nekome kazes da si kupio Brenu, svi znaju o cemu se radi.

IMT 555 ima nadimak "Roda" jer je jako visok... Za druge nadimke ne znam.

Ovo za zglobne IMT-e je pogrdno ime i to nije nadimak nego je to netko napisao, da ne pise IMT nego da se sprda s tim nadimkom.

A ako vam ne pasu nadimci, zasto se samo rijetki na forum prijavljuju pravim imenom i prezimenom, nego svi nadimke pisu? tako je i Brena dobila nadimak i kome pase, kome ne. nema tu neke filozofije.

Eto, i didi zna tko/sto je prava Brena ;)
 
i ja kad sam bio prosle godine u zetvi znaci ovi moji sremci i jedan trektorista iz donjeg tovarnika i svi su pricali o Breni dok nisam ukapirao o kom traktoru se radi :D
 
@ bobo
MT 555 ima nadimak "Roda" jer je jako visok... Za druge nadimke ne znam.
i zbog toga roda sto ga je fabrika farbala na belo,
i kod nas u zadruzi zovu torpeda 90ks **ćava** sto na slovačkom znaci **kamila** ne znam zbog cega ali tako ga zovu
 
todor je napisao(la):
pa ako se ne slažeš bobo što si ga tako krstio ,jbg mi smo ovde glupi pa nismo znali šta je brena @mitijo ni u jednom filmu brena nije vozila neki 51xx u prvom delu je neka devojka vozila 560 a o 51xx nije ni bilo da ga neko vozi
Možda nije bio brenin film ali se sećam da je u nekom filmu brena vozila traktor..... E sad koji, kad,kako,kuda.... nepitaj!
 
miroslav k je napisao(la):
@ bobo
MT 555 ima nadimak "Roda" jer je jako visok... Za druge nadimke ne znam.
i zbog toga roda sto ga je fabrika farbala na belo,
i kod nas u zadruzi zovu torpeda 90ks **tava** sto na srbskom znaci **kamila** ne znam zbog cega ali tako ga zovu

Kamila bi trebala biti **deva**?

Prati me glas mrzitelaj torpeda, pa cu ti objasniti zasto je td dobio taj naziv: Neudoban, grbav, lijen, neuperan, spor... Sve karakteristike jedne obicne kamile ;)


Sto se tice IMT nadimaka, Cujte, kad se nekome nesto svidja, neka osoba, zivotinja, auto ili traktor... nebitno, da mu nadimak kakav-takav. tako je netko za 5136 rekao da je to Brena i to se pocelo siriti od usta do usta i tako i ostalo. E sad, jel to zbog glasa, stasa, "zanosnih oblina" ili potrosnje, ne bih znao...

Meni se nadimak brena svidja...
 
e pa vidiš bobo moji su 5106 imali još davne 84god i dok ti nisi rekao da se zove brena niko nije imao pojma o tom nadimku
 
todor je napisao(la):
e pa vidiš bobo moji su 5106 imali još davne 84god i dok ti nisi rekao da se zove brena niko nije imao pojma o tom nadimku

Odakle onda "didi" na primjer zna za nadimak Brena? Cuo ga je i prije nego sto sam ja na forum to napisao. Dosta forumasa zna za taj nadimak, a dosta ne zna, jer ih to nije ni zanimalo, i mozda tih traktora nije bilo u njihovoj okolici...

Ljudi o kojima NA prica da su pricali o Breni, a on nije na prvu ukapirao o cemu se radi? Odakle oni znaju?

To je nadimak za taj traktor od kad je postao, jel netko cuo za to ili ne nije moja briga...
 
Pa ja od kad sam u poljoprivredi znam da se ti traktori zovu Brena.E sad kod nas ih je stara garda zvala mala brena(5106) i velika brena(5136) ,a sad su brena sa turbom i bez.Pa ja lično znam da ih i u Zrenjaninu i Vršcu tako zovu.Ne garantujem za sve ali ove koje ja znam tako kažu za te traktore.
 
Kako ste počeli, kada neko na guglu ukuca Brena, na prvom mestu će biti ovaj forum, a tek onda ostali sajtovi... :haha:
 
Nazad
Vrh