IMT

mirko_markovic67 je napisao(la):
moj novi IMT
s5wadt.jpg
r05h02.jpg
ručica prednje vuče na blatobranu, blatobran propušta blato
2d9tswh.jpg


2dmgk14.jpg

samonoseće bočno staklo

evo ako si propustio ovaj clan je kupio novog pa ga pitaj sta te zanima :ppozdrav:
 
Mene interesuje gde bih mogao da kupim kaljeno staklo ali po meri . Ili gde ima zadnje staklo za masseya i koja je cena ? (znam da je off ali kad ste vec stavili sliku stakla od kabine , a meni treba .)
 
meyconi je napisao(la):
Mene interesuje gde bih mogao da kupim kaljeno staklo ali po meri . Ili gde ima zadnje staklo za masseya i koja je cena ? (znam da je off ali kad ste vec stavili sliku stakla od kabine , a meni treba .)

goran staklo pančevo ima sve pravi sve montira i povoljan je
 
kloki je napisao(la):
meyconi je napisao(la):
Mene interesuje gde bih mogao da kupim kaljeno staklo ali po meri . Ili gde ima zadnje staklo za masseya i koja je cena ? (znam da je off ali kad ste vec stavili sliku stakla od kabine , a meni treba .)

goran staklo pančevo ima sve pravi sve montira i povoljan je
Hvala . Neki kontakt telefon njegov? A jel ima negde orginalno staklo recimo ruma ili negde drugde?
 
Dal neko zna kolko moze da kosta set karika + ruke za 560 89god i da li zna nekog pouzdanog majstora u blizini ns-a koji bi to mogao da odradi?
 
Danas sam video i skinuo ovu sliku sa nekog hr sajta. Iskreno ovako nesto nisam do sada video ali mi izgleda prava bomba od masine.... Ja sam planirao da sledece god kupim nekog imt-a ali otom potom. Dolazi u obzir 565 iji 577. Ali je ovaj na mi je najlepsi imt....
a0gn7m.jpg
 
Bogdan je napisao(la):
Dal neko zna kolko moze da kosta set karika + ruke za 560 89god i da li zna nekog pouzdanog majstora u blizini ns-a koji bi to mogao da odradi?
jednostavnije ti je da ako radiš generalnu komplet odneseš na mašinsku obradu i oni ti to odrade ja sam kod mene na 567 tako radio
 
meshter je napisao(la):
Karike pogledaj u motinsovoj prodavnici u NS. Njihove karike imaju dobar odnos cena kvalitet. Mozes pogledati i na njihovom sajtu http://www.motins.co.rs/

Bio sam na njihovom sajtu i trazio sam cenovnik da mi posalji ali se niko ne obazire na moj mail, a da odgovori jos manje. Kad mi se cipele osuse ili se sneg otopi (sta pre bude), ima da prosetam do njihve prodavnice.

todor je napisao(la):
Bogdan je napisao(la):
Dal neko zna kolko moze da kosta set karika + ruke za 560 89god i da li zna nekog pouzdanog majstora u blizini ns-a koji bi to mogao da odradi?
jednostavnije ti je da ako radiš generalnu komplet odneseš na mašinsku obradu i oni ti to odrade ja sam kod mene na 567 tako radio

Nisam razumeo sta si hteo da kazes. Znam da u NS-u masinsku obradu rade Cubika i Feniks, tj da rade ravnanje glava, busenje i honovanje cilindara i slicno. Mislim da kod njih ne mogu da odnesem kompletan motor pa oni da odrade remont. Ako gresim, ispravite me.
Ja bi najvise voleo da ceo traktor posaljem na remont u Dobanovce, ali mi finansije ne dozvoljavaju, pa pokusavam nesto da skrpim sa sto manje novca i da mu udahnem jos koji sat rada i malo snage.
 
bogdane feniks ti radi i polumotor kako je i meni radio znači odneseš mu blok radilicu klipnjače i on ti ubaci nove stubline klipove radilicu prekontroliše i odradi sve na njoj tako da ti je pola posla gotovo ali mislim da rade i kompletan motor nisam siguran
 
Izbegavajte remontni centar Dobanovci.Ako odnesete traktor tamo teško ćete ga iščupati napolje dok vas ne oderu pošteno a ne urade ništa.Drugar je kod njih radio GO na 5136.Izašao ga je skoro kao da je kupio nov.Od delova nisu imali ništa novo nego je on kupovao i nosio da mu ugrade što oni nisu uradili nego sve staro i neispravno ostalo na traktoru.Ofarbali su ga kao da su se deca igrala.Sva stakla i kederi ofarbani jer nisu skidani niti su šmirglali kabinu i limariju.Curi na sve strane,ni jedno crevo od hidraulika nije promenjeno.Glava pukla a dobili novu itd. :zli: :udri:
 
Nazad
Vrh