IMT

stole je napisao(la):
hvala ti meshter-u!!
a kako bi ja mogao da dodjem do tog prirucnika ne bi bilo lose da ga imam.
odkle si ga skinuo?
taj prirucnik se odnosi na hidrauliku na IMT traktorima od 539 do 5136, u njemu ima dato rukovanje i podesavanje hidraulike. Prirucnik sam stavio na boxnet a moderatori neka stave link u odgovarajucu temu http://www.box.net/shared/92etxv2xn2
 
Dragan18 je napisao(la):
ja nista druze moj KIKI , vec moj rodjo Ognjenovic B. a sta je radio to verovatno samo on zna. zakucao se u neku prikolicu dok je kucao poruku na tel.

Dešava se , bilo je i kod mene da se kapija zalupila . Nije bilo tako strašno pa sam ispeglao !
 
meshter je napisao(la):
stole je napisao(la):
hvala ti meshter-u!!
a kako bi ja mogao da dodjem do tog prirucnika ne bi bilo lose da ga imam.
odkle si ga skinuo?
taj prirucnik se odnosi na hidrauliku na IMT traktorima od 539 do 5136, u njemu ima dato rukovanje i podesavanje hidraulike. Prirucnik sam stavio na boxnet a moderatori neka stave link u odgovarajucu temu http://www.box.net/shared/92etxv2xn2
:bravo: :bravo:
 
Sinoc baksuz!!!
Krenuli da zakacimo plugove i da krenemo sa 3 traktora i da pooremo sve u 3 dana. I krenem da poslepam 558 sa 578 i krene da propeler za hladjenje kaci svoje kuciste .:udri: I onda jeba****!! Skini pumpu kupi lezajeve,napravi dihtunge....
33zd3ir.jpg

jl105t.jpg

68a25c.jpg
 
To je stvarno maler.I ja sam prosao slicno.Desavalo se da mi traktor stoji zbog vodene pumpe,a oranje ceka.Nisam nigde mogao naci novu pa je data na remont.Majstori su bili azurni i popravljali 2 nedelje. :udri:
 
ovo su slike kako izgleda alternator od stojadina na 533, sto se tice povezivanja plus sa alternatora je vezan na plus na anlaseru a na instrument tabli je stavljena kontrolna sijalica i izbacen je ampermetar. na alternatoru je promenjena remenica i kais je ostao standardni za 533 17x1100 Li
mipgfd.jpg
25qxehc.jpg
2gueg0l.jpg
2hxsi8x.jpg
30da4w9.jpg
 
Video sam na jednom forumu da ne pominjem kom IMT 549 zeleno ofarban fabricka zelena boja pa me interesuje da li je neko video to cudo .
4zz0qb.png

Post je spojen: [time]1259093328[/time]
_________________________________________________
evo jos jedne slike
mb1ueu.jpg


Ako sam dosadan samo kucajte , prekinucu :ppozdrav:
 
Takav je vec par godina unazad izlagan na NS sajmu!Ima Deutz motor!Cini mi se da je bilo izlozen i veci model 560 ili 577 sa Deutz motorom!
 
Kupio sam cev goriva za grejac (kada sam kupio traktor imao sam grejac ali ne i cev) i bez problema je povezem na grejac ali kada treba da je povezem na filter javlja se problem! Na toj strani cevi ima samo sraf koji se usrafljuje u filter i kroz njega prolazi cev ali nema nikakvih gumica i izmedju cevi i srafa curi nafta i ne mogu to nikako da zadihtujem! ::jako_besan:: Gledao sam kod komsije na 539 i on ima nekakvu redukciju koja je usrafljena u filter pa tek onda cev u nju. Da li treba da nadjem tu redukciju ili to moze i bez nje? Hvala! ::pomoc:;
 
Imam podlosku ali nije u tome problem. Nafta curi izmedju srafa i cevi, cev prolazi po sredini srafa odozgo, evo slika
 
ljuba1 je napisao(la):
Imam podlosku ali nije u tome problem. Nafta curi izmedju srafa i cevi, cev prolazi po sredini srafa odozgo, evo slika
Na sam vrh cevi se stavlja prsten od gume ili od plasticne cevi, pa kada stegnes sraf "zaptivka" se deformise i gorivo vise ne curi.
prsten netreba da bude duzi od 5-7mm
 
Nazad
Vrh