IMT

aca74 je napisao(la):
Igore dal je tvoje piotanje provokacija za 590 ili nešto drugo? Šalim se ali ja sma gledao 590 u tvom selu pristojno stanje i cena pristojna (8000 novaca). Čovek je imao brdo traktora, 3-4 577 a za prodaju samo 590. Ja nisam hteo zbog turbine, a bio je kao lutka.
Izvinjavam se što nisam ranije odgovorio na ovaj post nisam ima vremena u zadnje vreme!!
Hehe,tvoje pitanje je smešno prijatenju! kada sam cuo da se prodaje taj traktor (inace to je dve kuce od mene)Znam mu sve mane kao na primer:ne radi hidraulika kompresor nevalja i ne znam dali si primetio ne rade mu kočnice ITD.... :ppozdrav:
 
Vidiš Igore možda i neki drugi 590 ima neke mane :sta:. To je i potvrda Dr Duleta o ovim traktorima ::lose::. A ja sam morao da ga vidim jer ga malo ima a uopšte ga nisam ni palio tako da ništa drugo i ne znam. I ja imam 558,a hteo bi veći, ali ove priče me brinu. :udri:
 
Cene IMT traktora:

539-8.380 e
[549 DW-12.620
560 - 12.590
577 DW -17.350
Cene su u eurima bez PDV-a
 
549 se radi samo sa DW /sklopovi uvozni/, pa je zato skup, a 560 je običan.To su jedini modeli koje IMT trenutno prodaje
 
Ovako zanima dali su u IMT 539 ugrađivali SIMPSONS ( perkins motor- TAFE ) i koje godine.U biti kupio sam takav traktor ali nema original papire gdje bi pisala godina proizvodnje.
 
IMT je u 539 ugrađivao samo svoje IMR motore i jednu seriju je uradio sa Bugarskim Vamo motorima.Motore Tafe nije koristio, verovatno je to neko privatno ugradio, pa zato nema oznaka.
 
Samo za mog kolegu NA :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

34q04ea.jpg


inh6dc.jpg
 
ovako taj traktor je kupljen u remont servis( belje ) i moja pretpostavka je da je taj traktor stigao na belje 90tih godina.Ima IMT539 koji su tamo također stigli tih godina i imaje ,, normalne ,, motore.
 
sine dragane :D samo ako ja tu vidim razliku izmedju moga ... jedino felne od 558 nasli i osmirglali :udri:
ladno nema desni retrovizor a lavi je u pola od starog pa jel ih nije sramota ::sramota:: ::sramota::

ali veliko Fala za trud :D :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh