IMT

ognjen74 je napisao(la):
bas to "todore" ako nesto diras samo bacas pare
imao sam neke "majstore" sace tome i deset godina ,uzeli pare zamenuli neki sigurnosni ventil na pumpi i ono opet isto lupa nidraulika ko kovacka radionica .
nema ti sigurnosni ventil veze sa tim što lupa moj savet ti je ništa ne diraj
 
Za koliko moze da se nadje pristojan imt 590 ili 580? Zasto ih ima tako malo , a ni slika na netu tih modela nema? Kako su se pokazali u radu ?i jel zna neko dali je ovaj prodat i za koliko?
v5fgya.jpg

Jel ovo orginalana varijanta ili je sredjivan?
Post je spojen: [time]1255820148[/time]
_________________________________________________
Kakav je to "puzni menjac" ?
 
meyconi je napisao(la):
Za koliko moze da se nadje pristojan imt 590 ili 580? Zasto ih ima tako malo , a ni slika na netu tih modela nema? Kako su se pokazali u radu ?i jel zna neko dali je ovaj prodat i za koliko?
v5fgya.jpg

Jel ovo orginalana varijanta ili je sredjivan?
Post je spojen: [time]1255820148[/time]
_________________________________________________
Kakav je to "puzni menjac" ?
pužna brzina ti je nešto kao super spora znači traktor se vuče po putu kao puž
 
Nisam siguran da je to , ranije je bilo na sajtu imt modeli menjaca za imt 590 i ne secam se najbolje ali je bilo da ima klasicni sinhronizovani , nesinhronizovani i puzni , e to puzni mi nikad nije bilo jasno sta je. ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::000:: ::000:: ::000::Dok ne probam lava za mene je prase car zivotinja.
 
mislim da mu kod nas jos uvek nema zamene! Ja ga imam vec 23 godine i u besprekornom je stanju pored njega imam i belorusa 2002 godiste, ali sam uveren da nikada nece moci da se poredi sa njim :nono: :nono:
 
Ja sam takodje zainteresovan za 580 mada sam video jedan 590 u mojoj blizini, kaji je imao ovakvu opremu, tj ovakva kabina. Bio je u dosta dobrom stanju i cena po meni OK. Ali ja sam jednom imao problem na autu sa turbinom, reparirao je i nikad više zadovoljan, pa sam uzeo ::novac:: i kupio noviji auto. Tako da bih ja voleo da vidim sliku 580 u radu tj stvarnu sliku a neiz kataloga. Išao sam 150 km da vidim jedan 580 a on neki mešanac pa sam bio :sta: neću takav traktor :udri:. A iskustva sa 580 niko nije hteo da kaže ::lose::
 
Neka mi neko objasni razliku izmedju imt 577,578,579,580,585,587,589,590 Sve sami brojevi,a ja nevidim razliku!
 
U suštini sve je to jedan te isti traktor sem 590 koji ima turbo motor sa 90ks.Neki ima menjač sa 3 brzine neki sa 5 i različitu limariju i kabine
 
Evo ovako ti to ide
578- motor 70ks,menjac 3 brzine
579- motor 70ks,menjac 3 brzine+prednja vuca
575- motor 70ks.menjac 3 brzine, prednji most vislji 10cm
577- motor 70ks,menjac 5 brzina
585-motor 80ks,menjac 3 brzine, vislji za 10cm
588-motor 80ks,menjac 3 brzine
589-motor 80ks,menjac 3 brzine+pednja vuca
587-motor 80ks,menjac 5 brzina
590-motor 90ks,menjac 5 brzina+prednja vuca
 
zaboravio si 577 da ima prednju vuču kao i 579 inače ovo je sve tako razlika samo u menjaču i motoru
 
Ono sto ja znam i sto sam isprobao : 580 i 590 imaju engleze motore , perkins orginal , 590 sa , a 580 bez turbine , i imaju hidrauliku potpuno drugaciju od 577,( imaju dve rucke za hidrauliku, cemu sluze meni nije jasno, kako su mi rekli jedna podesava osetljivost hidraulike), a svi ostali modeli su sa imr motorima , zvao sam imt i rekli su mi da ta dva traktora ,590 i 580 ne rade , vec imaju u fabrici par njih koje testiraju ili sta vec rade , izuzetno su retki i neverovatno dobri traktori( probao par njih), inace ja imam mf 3065 sa tim motorom koji se ugradjuje u 590 , izuzetno sam zadovoljan sa njim ali bi ga rado menjao za onaj imt na slici.
 
meyconi je napisao(la):
Ono sto ja znam i sto sam isprobao : 580 i 590 imaju engleze motore , perkins orginal , 590 sa , a 580 bez turbine , i imaju hidrauliku potpuno drugaciju od 577,( imaju dve rucke za hidrauliku, cemu sluze meni nije jasno, kako su mi rekli jedna podesava osetljivost hidraulike), a svi ostali modeli su sa imr motorima , zvao sam imt i rekli su mi da ta dva traktora ,590 i 580 ne rade , vec imaju u fabrici par njih koje testiraju ili sta vec rade , izuzetno su retki i neverovatno dobri traktori( probao par njih), inace ja imam mf 3065 sa tim motorom koji se ugradjuje u 590 , izuzetno sam zadovoljan sa njim ali bi ga rado menjao za onaj imt na slici.
u 590 ti imaš motor kao na 577 samo sa turbom tj na 577 je s44 a na 590 je ts 44
 
Nazad
Vrh