IMT

todor je napisao(la):
@johny otkud to da sad hvališ imt do pre neki dan je bilo imt ::lose:: ::lose:: a sad imt ::svaka cast:: ::svaka cast::
to zato sto nije verovao da za tako malo para moze da se uzme solidan traktor i da uz minimalno odrzavanje ili i bez njega moze dooosta da odradi a i kad se pokvari delova na svakom cosku,jeftini,masina jednostavna :cool:
 
North ARMY je napisao(la):
todor je napisao(la):
@johny otkud to da sad hvališ imt do pre neki dan je bilo imt ::lose:: ::lose:: a sad imt ::svaka cast:: ::svaka cast::
to zato sto nije verovao da za tako malo para moze da se uzme solidan traktor i da uz minimalno odrzavanje ili i bez njega moze dooosta da odradi a i kad se pokvari delova na svakom cosku,jeftini,masina jednostavna :cool:
ali jbg nema gramer sedište ,ali zato ima kompresor i rotaciju
 
Sad i IMT ima u ponudi Grammer, vido sam kad sam bio u poseti fabrici. Ima i varijanta 577 sa original Perkins motorom - cena 22000 eura!
 
koliko se ja secam kada sam bio na licitaciji u S.MItrovici pre dve godine bio je 5170 sa v mercedesovim motorom i otisao je po pocetnoj ceni od 270000.dinara traktor je bio kao casa
 
todor je napisao(la):
zanima me jel neko zna koliko stane goriva u 5170
za 170 neznam , al znam u mog 210 stane 330l

Post je spojen: [time]1255208534[/time]
_________________________________________________
ljudi, interesuju me iskustva sa IMT 5210 EHR.
imal ko sta "pametno" da kaze o njima?
 
Na IMT 533 kad god dignem na hidraulik neki tezi prikljucak,pocne neko lupanje!Lupa u taktovima,nemogu odrediti odakle,ali mi se cini da se najvise cuje iz menjaca!Ako podigne nesto lakse npr ciklon,plug lupanja nema!Sta bi moglo biti u pitanju?
 
ako dobro dize i neupusta onda nediraj i teraj a ako bas hoces kada rasturis pumpu promeni ona dva mesingana dela kod nas ih zovu kulise a kada je vec rasturis promeni gumice i miran si
 
ognjen74 je napisao(la):
i sta treba promenuti kad se to lupanje cuje .
inace sve mi funkcionise kad je hidraulika traktora upitanju.
ništa ne diraj čuje se i kod mene a pumpa je rađena tako da uzaludno bacaš pare
 
bas to "todore" ako nesto diras samo bacas pare
imao sam neke "majstore" sace tome i deset godina ,uzeli pare zamenuli neki sigurnosni ventil na pumpi i ono opet isto lupa nidraulika ko kovacka radionica .
 
Nazad
Vrh