IMT

sta bi mu pomoglo:haha:? isto nebi izaso ni napred ni nazad no ovo nije tema za to i da ne ispadne da sam se nesto naciljao na branka poz branko :ppozdrav:
 
Uglavno pogon vuče između mjenjača i diferencijala.

Evo još slika.










Prednje vuče sa ovih IMT-539 (dakle iz ovog posta) ugrađuje neka firma u Sloveniji i to za cijenu od oko 3-3500 eura kako sam čuo na jednom slovenskom forumu. No navodno da ta firma više neradi jer neki su pokušavili stupiti sa njima u kontakt pa nisu mogli. Inače rade i disk kočnice za traktore sa prednjom vučom, prednje vuče ugrađuju u IMT-ove do 558 itd.
 
Kad smo već kod "nestandardnih" IMT 539 traktora, evo jednog kabrioleta!
yahoo.gif


 
bez ljutnje ali imt mi se uopste ne dopada osim 558 pa + !!!!kad sam vozio imt 539 napunio mu kiperku sa balama oko 150 komada na jedno brdo jedva ali jedva uspeo a sa rakovicom 260 bala bez problema ladno izasao!!!a imt je samo poceo da skace dali taj traktor nije bio uredu ili svi tako rade neznam ali od tada sam razocaran!!! ali dobro za drljanje bacanja djubriva kosenje to mislim da radi pogotovo za masine vezane kardanom!!!dali ima mozda ovde tema za traktor BUCHLER GUJER:haha::haha:?? :ppozdrav:
 
Pa nije ti poređenje na mestu, bez obzira što je R vukla 100 bala više, nije za 539 nikakav problem 3t ako je ispravan.
 
Samo da svi koji trebaju usaglase koliko će para staviti u svoj džep i ode IMT čas posla, a od dalje proizvodnje mrka kapa, budući kupac ga ne kupuje zbog proizvodnje traktora nego zbog lokacije na Novom Beogradu gde se nalaze pogoni, a površina je ogromna i ima astronomsku vrednost! IMT će po običaju biti prodat za smešnu cifru, a na tom mestu i da je livada više bi vredela nego koliko će se dobiti para za IMT, no nebitno, biće bar stanova za sirotinju, da može da se dovuče do Beograda i da živi u "grupi" jer se tako lakše preživljava, (poznato je da je prenaseljenost velikih gradova odlika siromašnih zemalja).
 
Oće, oće, samo da joj još malo obore cenu, ipak je lokacija mnoooogo vredna i vratiće se brzo ono što je potrošeno na kupovinu fabrike! Bar za delove nećemo brinuti, jer će većina mašina, kao i iz "Kron"-a, završiti kod privatnika i nastaviti da rade pod nekim drugim imenom.
 
I to se da srediti, isto kao sa Beočinskom cementarom, bez otpuštanja radnika minimum dve godine, a oni odleteše posle 6 meseci jer postoji ono što je pisano sitnim slovima na šta radnici i sindikat nisu obraćali pažnju kada su se složili sa uslovima kupca. Pa eto kupio je i Peconi "Sunce" i malo je radila i sad ode Italijanima za čokolade! Odosmo u off...
 
Evo vam jos dvije slike sa sajma u Gudovcu ove godine:







Iz novog Sada prosle godine:


IMT 536 DV


IMT 546DV:
 
uu kako lepo izgleda ... dobro bi mi dosao onaj 539 prva slika ! samo da je malo vise ::novac:: ::novac:: ali bice i toga jednog dana!
 
Nazad
Vrh