IMT

koja je razlika izmedju 542 i 549 ...... :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1252501407[/time]
_________________________________________________
549 ima DM33/t motor sa direktnim ubrizgavanjem a 542 ima m 33/t
Post je spojen: [time]1252501458[/time]
_________________________________________________
a kakve su modifikacije motora 542 u odnosu na 539?
 
mani se 549 to je promašena serija 542 ti je zakon za sve poslove ili mali ferguson koji je još bolji a 549 NIKAKO
 
Pa vi nemate pojma,549 lošiji od 542 ili 539, 20 godina sam imao 549 sve najbolje,baš sve,u toj klasi nema bolje. ::svaka cast::
 
Decki moji, imam i 539 i 549 i mogu vam reci da na njivi manje 549 potrosi goriva. Kvalitetnije obavi posao, brze. jaci je motor, direktno ubrizgavanje, toci i vozi.

539 je za oranje lagan i ima manje gume nazad te nije neki kad treba povuci. Za lakse poslove je meni dobar, iako svi veci poljoprivrednici uzimaju 549, zbog brzine jaceg hidraulika, i (relativno gledano) veceg komfora u radu naspram 539.


542 je tek promasena serija, i to mi nitko ne moze dokazati drugacije, 539 je bolji traktor od njega i glavu na panj dajem ako nije tako. Isti motor kao i 539, skoro tonu tezi, vece gume, i to sve skupa znaci puno veci potrosac od 539, a u njivi slabiji od njega, jer treba nositi i svoju dodatnu tezinu...

Svakako za spartanje i prskanje preporucam IMT 549, ali bez prednje vuce, jer je bez nje okretniji, a za spartac i prskalicu prednja vuca nije potrebna jer se niti jedno ne obavlja po blatu. Veca komfornija kabina, pregledniji traktor, zivlji na gasu, brz na cesti...

jedine mane za koje je znam su losa el. instalacija (kao i na svakom drugom IMT-u), te na vecini 542 i 549 traktor na nizbrdnicama iskace iz 4. (9,) brzine, al ona se skoro nikada ni ne koristi, tako da se preko toga moze i prijeci...

Ja sam na novom imao tvornicku gresku na el. instalaciji i dobio sam neki fusareni motor jer karika niti jedna nije nasjedala kako treba. karika zemjenjene, traktor kao da je turbo dobio. Na pumpi visokog pritiska mi se na 650 radnih sati pohabao onaj prsten s brezuljcima (ne znam koja mu je uloga) i sad je zamjenjen s original MF prstenom. Za to je krivo lose gorivo, jer se pumpa nije dovoljno podmazivala...

Danjim njuskanjem okolo saznam da se taj prsten jako jako kali, bas da mu se poveca radni vjek, al da majstori u tvornci kuci nose prstene koji su prosli cjelu obradu, a da polovicno obradjene stavljaju u pumpe. Ova informacija je dosla iz provjerenog izvora, pa nemam razloga da ne vjerujem u to, pogotovo sad kad znam da nisam jedini s tim slucajem. Cak su i novi traktori imali taj problem, al se to u jamstvu rjesavalo.


Sto se svega ostalog tice, traktor sad iam oko 750 radnih sati, i na 30 jutara brdovite zemlje radi sve najteze operacije oranje sa 2x10" plugom, tanjuranje s OLT 24D spremanje s 2.20 rau spremacem s duplim valjcima. Puno usluznog posla radi s vucenim malcerom i roto-kosilicom, a od ove godine ce ici i na berac, tako da radne sate tuce nemilice, al se i zaradjuje tak oda je to manje bitno.

Izvinjavam se na duzem postu, al ako ima jos kakvih pitanja, slobodno pitajte.

becarina ima 533 i 549, i on je naucio skolu i na jednom i na drugom, pa ce i on moci pridonijeti ovoj temi.
 
po meni je 549 bolji duzi je stabilhiji ima vise brzina brat ga ima od 88god.taj se naradio naj vise presovao,u sajanju i spartanju bolje ide nego 539 ore sa 755 2 brazde i za teret nije los dobro vuce,jedino je 539 vrlo malo okretniji od 549
 
po okretnosti mislim da su jednaki, al je 549 svakako bolji izbor, pogotovo sto se moze dobiti s hidraulickim upravljanjem...

Jednostavno nema nikakve mane u odnosu na 539, vec samo puno poboljsanja.
 
Ja imam 542, sve je tu OK, uobičajene mane - curi na spoju menjača i motora, kabina naravno nije zadihtovana i ono najvažnije nema hidraulični volan. Zato mu se i sprema zamena i verovatno će biti baš 549 jer je ovom predhodnom prilično teško da vuče dvoredni tarup.
 
Ja sa mojim 542 sam jako zadovoljan, ne znam koliko ima ima 539 brzina ali ako ima samo sest onda je 542 po meni bolji izbor.Vise brzina, bolja vucna sila od 539, i 542 ima samo 1700 kg sto po meni nije puno.Stavise 539 mi izgleda previse lagano za taj motor.Ja bi kupio 549 na Draganovom mestu prvenstveno zbog motora novije generacije od 542 i 539.
 
tako je 539 ima samo 6 brzina naprijed, i mogu ti reci da mi je kao takav nezamjenjiv, posto mi je sva zemlja od kuce u krugu 2 kilometra, pa minuta ni tamo ni vamo...

ako tvoj 542 ima "samo" 1700kg, onda on nema kabinu, jer s kabinom ima 2 tone i jos malo, ako je prospektima vjerovati...

s 539 smo radili oko 20 jutara zemlje, s 2x10" i 20d tanjuracama, a o sjetvospremacu smo mogli sanjati... 549 ne trosi puno goriva, pogotovo kad se uzme u obzir da orem kako hocu i gdje hocu, dok ostali iz sela koji imaju 539 i slicne traktore moraju cekati kisu i idealne uvjete da bi mogli ici na njivu. O komforu velike grijane kabine, hidraulicnog upravljaca i radia da ne pricam, jer tu 539 gubi svaku trku.
 
Nelogicno mi je da kabina ima preko 300 kg ,moj je sa kabinom.Imao je plug 2x10,oltovu tanjiracu savu 24 diska,i setvospremac 2.1m s kojima je radio dok nisam nabavio t40.Moze on te prikljucke vuci ali to mu je maksimum.
 
gagi je napisao(la):
po meni je 549 bolji duzi je stabilhiji ima vise brzina brat ga ima od 88god.taj se naradio naj vise presovao,u sajanju i spartanju bolje ide nego 539 ore sa 755 2 brazde i za teret nije los dobro vuce,jedino je 539 vrlo malo okretniji od 549
pa i 542 ima dosta brzina kao i 549
Post je spojen: [time]1252511255[/time]
_________________________________________________
i ova tema je kao i svaka druga svaki cigan svoga konja hvali kako u temi kejs tako sad i u imt
 
Molio bih da se prokomentiraju izjave tipa "promašena serija" od strane davatelja tih izjava. Komentare na sunce molim. :cool:

Ljudi moji 549 i 539 se NEMOGU MJERITI!!! Kod mene je IMT-549 10 godina radio 11 ha voćnjaka što će reći: tanjrača 20 diskova, tarup 185 cm, vučeni atomizer 1500 l za koji je potrebno od MIN 45 do 80-ak ks, viljuškar težine skoro 800 kg koji stalno nosi 700-njak kg. Pa pokrivao je 50 ha ratarstva sa sjetvom, vučenim rasipačem 1000 kg, šprica 600 l, špartači.... Još ću napomenit da je teren brdovit što nimalo neolakšava stvari. Nastavit ću još, moram ić...
 
Ja tvrdim da je 542 promasena serija, jer je za svoju tezinu pre slab i pre vise trosi. Isto kao sto je usporedba 558 i 560. tonu tezi traktor a ista snaga... pa se pitajte zasto polovan 539 i 560 jednakog godista kostaju jednako...

za 549 imam samo rijeci hvale... A da trebam traktor za prskanje i te sitnarije, svakako bi to bio 549, ali bez prednje vuce, zbog vece okretnosti
 
Ma nije preslab za svoju tezinu, malo ima tezi prednji most od 539 ali zato moze da dize vise na hidrauliku jer mu ne dize prednji kraj.Ja vucem sa njim plavu zastavu nosivosti 5.5t i koja sama ima preko tonu.
 
Bobo je napisao(la):
Ja tvrdim da je 542 promasena serija, jer je za svoju tezinu pre slab i pre vise trosi. Isto kao sto je usporedba 558 i 560. tonu tezi traktor a ista snaga... pa se pitajte zasto polovan 539 i 560 jednakog godista kostaju jednako...

za 549 imam samo rijeci hvale... A da trebam traktor za prskanje i te sitnarije, svakako bi to bio 549, ali bez prednje vuce, zbog vece okretnosti
pod 1 542 ne troši puno jer ga imam i znam ga u dušu a 549 sam menjao za 542 jer sam na svakih 350sati radio motor GENERALNO dok 542 ima 5000 i ništa mu nije rađeno tako da ko ima 542 zna kakav je traktor a mali ferguson je u ceni sa 560 zato što je univerzalan traktor za sve poslove i uglavnom ga svako ima
 
Nazad
Vrh