IMT

mora da je neka budžotina za 9000din i tako znam kakav si razvodnik kupio onaj na vašaru za 50 e mito ili mitijo izvini za rečnik
 
Molio bih vas obojicu da se uzdrzite od nepristojnog recnika jer rusite ugled foruma... Takve stvari resavajte na PP pa bar nece svi citati vase prepirke i psovke! :cao:
 
ta budzotina radi a razvidnik sam nabavio od 577 a da se toliko razumes u hidruliku znao bi i ti
 
ha ha ha oko hidraulike znam dosta više od tebe jer sam radim remont pumpi i razvodnika na imt ovim traktorima tako da bolje mi ne pričaj o tome još ako si od jove sukura ili od marjaša kupio onda znam šta je i kako
 
Može i ovako poslužit kao što gagi ili ptica kažu. Na normalna izvod staviš razvodnik, s njega povrat. Ulje potjeraš i imaš utičnica koliko hoćeš. Jedino je problem kod što nema velikog protoka, a to se može riješit onako kako todor kaže i sigurno je bolje, ali i skuplje.

Dakle, svi ste u pravu. Ovisi za što kome treba toliko nek se stavi ruku u džep.
 
da ali ovaj moj princip je kvalitetniji em što je veći protok em je bolje rešenje a i nije skupo kad pogledaš uostalom ja sam drugu stavio i sad na tanjirači može i točkove da diže jer ima dvosmeran cilindar
 
todor je napisao(la):
ha ha ha oko hidraulike znam dosta više od tebe jer sam radim remont pumpi i razvodnika na imt ovim traktorima tako da bolje mi ne pričaj o tome još ako si od jove sukura ili od marjaša kupio onda znam šta je i kako
nisam uzeo od njih a za hidruliku znam i ja samo sto necu da radim radim za sebe i prijateljima a protok ima kada kipuje berac i nema nikakvih problema a sa tanjiracom se igra probaj pa ces videti
 
Todore to na slici nije to što sam ja video i o čemu pričam.Onaj je imao dve ručice i dosta je veći,ali opet govorim da je bez dodatne pumpe .
 
didi je napisao(la):
Todore to na slici nije to što sam ja video i o čemu pričam.Onaj je imao dve ručice i dosta je veći,ali opet govorim da je bez dodatne pumpe .
to je o cemu ti ja govorim,odakle si did
 
Ja sam iz Jaše Tomić i to sam video kod jednog drugara na 577.Nisam se raspitao i pogledao kako je to spojeno ali to stoji sa leve strane sedišta i nije prikačeno na nikakvu drugu pumpu.To sigurno znam.Ona sa tim radi tj. spušta i diže vučenu tanjiraču bez po muke.Slično tome kućištu samo malo novije izvedbe sam video kod rođaka na 560(novi tip,spoljni klipovi hidraulika).Mene to interesuje da bih mogao raditi sa vučenom tanjiračom ukoliko je kupim posle žetve.
 
didi je napisao(la):
Ja sam iz Jaše Tomić i to sam video kod jednog drugara na 577.Nisam se raspitao i pogledao kako je to spojeno ali to stoji sa leve strane sedišta i nije prikačeno na nikakvu drugu pumpu.To sigurno znam.Ona sa tim radi tj. spušta i diže vučenu tanjiraču bez po muke.Slično tome kućištu samo malo novije izvedbe sam video kod rođaka na 560(novi tip,spoljni klipovi hidraulika).Mene to interesuje da bih mogao raditi sa vučenom tanjiračom ukoliko je kupim posle žetve.
posalji br.telefona na pp pa cu ti objasniti
 
Ulje diferencijala, mjenjača i hidraulike je isto. Uljeva se kroz onaj veliki čep pokraj ručice mjenjača. Nemožeš ga promašit...
 
sa leve strane ručice menjača imaš da odvrneš sa 27 ključem i komplet ulje ako menjaš oko 30lit ti ide inače ja uglavnom sipam traktol hd 80
 
hvala na savjetima :) :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245161603[/time]_________________________________________________
pišite još neke prednosti i nedostatke imt-a 533 i 539 :bravo:
 
za sve ljubitelje IMT traktora pogledajte i komentarisite :bravo: :ppozdrav:
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=OPESaOSVh2s[/youtube]
:D
 
Nazad
Vrh