IMT

u mom 560 je ubacena hidraulika od 577 i dizem sve dok se traktor ne propne
ali neznam kilaze masina.
inace jednoosovinku 4t nosi opusteno e sad koliko je to kg na hidraulici neznam.
 
pozdrav,
nedavno sam se priključio forumu i najprije ga moram pohvaliti.
za početak imam jedno pitanje:
-gde se na imt 533 uljeva ulje diferencijala i koje se ulje uljeva?
 
Intersuje me na koji se način kod imt 560 izvodi dvosmerna hidraulika za tanjirače,grabulje i ostala oruđa sa dvosmernim klipom?Ja imam jedan izvod koji sam prikačio ispod sedišta sa leve strane i na njemu imam oba izvoda(krstak+iglica).Sada me interesuje kako rešiti priključke za vučenu tanjiraču koja ima dvosmerni klip.
 
kombajner je napisao(la):
todore kako je to izgledalo mogu da zamislim a i zavisi koliko je imala kg??
preko tone
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244917658[/time]_________________________________________________
didi je napisao(la):
Intersuje me na koji se način kod imt 560 izvodi dvosmerna hidraulika za tanjirače,grabulje i ostala oruđa sa dvosmernim klipom?Ja imam jedan izvod koji sam prikačio ispod sedišta sa leve strane i na njemu imam oba izvoda(krstak+iglica).Sada me interesuje kako rešiti priključke za vučenu tanjiraču koja ima dvosmerni klip.
bolje ne pitaj kako treba ti spoljni hidraulik treba ti još jedna pumpa a to je malo skupo
 
netreba jos jedna pumpa dovoljna je jedna hidro pumpa a izvodi za dvosmernu hidrauliku se mogu dodat na razvodnik ili staviti nov razvodnik koji ima otvore i izvode za dvosmernu hidrauliku i problem je resen,tako smo i mi na zetoru dodavali sa razvodnika prikljucak za spolji izvod hidraulike ali jednosmerni dok za dvosmerni treba staviti drugi razvodnik
 
ma da kako da ne za taj spoljni hidraulik ti se dodaje još jedna pumpa a taj razvodnik ptico tebi ću da stavim da radiš bolje. U sve se razumeš a pojma nemaš
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244920574[/time]_________________________________________________
a da ta original pumpa je slaba za spoljni hidraulik na kome se fabrički dobijaju dva izvoda što didiju i treba zato se na tu pumpu stvlja još jedna zupčasta pumpa ja sam to drugu pre 3 dana stavljao jer ima istu tanjiraču ko ja samo što je dodatt dvosmerni cilindar
 
Johny CASE IH je napisao(la):
a kako onda imt 577 moze imati jednu pumpu i 4 hidro izvoda?
Na 577 ti je drugi sistem nije kao na 560 čak on ima kočnice koje su potpljene u ulju i veća količina ulja veća i pumpa ,gagi ajde mi objasni kako može bez te pumpe eto doteraću ti ja 567 pa mi to namesti kad već sve znaš
 
vidi ako moj foton moze sa jednom pumpom protoka 38litara da ima 4 para hidro izvoda zasto nebi mogao imt 560 da ima isto toliko?samo ako mu se razvodik ili hidraulik stavi od 577 i sve bi radili super i gotovo...
 
ma ja se slabo razumem ali pitam zato što sam kod nekih na 560 video kao malo kućište sa dve ručice i stoji dole levo ispod sedišta(sa strane).Na to oni dižu prikolice ,a i oruđa sa dvosmernim klipom.Šta je to onda?Nije nikakva pumpa jer nije na nikakav pogon nakačena.
 
Johny CASE IH je napisao(la):
vidi ako moj foton moze sa jednom pumpom protoka 38litara da ima 4 para hidro izvoda zasto nebi mogao imt 560 da ima isto toliko?samo ako mu se razvodik ili hidraulik stavi od 577 i sve bi radili super i gotovo...
560 ima 18 lit protok
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244924051[/time]_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
bas to isto ima ujak na 560 i ima 2 izvoda,a ja to nemam i imam 1 izvod,a on na tome ima 1 veliku rucku i jednu malu(par cm ima)
e ta velika i ta mala su ti SPOLJNI HIDRAULIK I IMA GA NOVIJI 560
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244924121[/time]_________________________________________________
Dragan18 je napisao(la):
to se nalazi dole ispod sedista to ti je razvodnik za kipovanje i moj ujak ima to i ima 2 izvoda
ma može i 10 da ima kad ima taj spoljni hidraulik stim što ima dodatu i tu pumpu jer nema toliki protok ulja ova obična pumpa
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244924192[/time]_________________________________________________
didi je napisao(la):
ma ja se slabo razumem ali pitam zato što sam kod nekih na 560 video kao malo kućište sa dve ručice i stoji dole levo ispod sedišta(sa strane).Na to oni dižu prikolice ,a i oruđa sa dvosmernim klipom.Šta je to onda?Nije nikakva pumpa jer nije na nikakav pogon nakačena.
pumpa ti je u hidrauliku pored ove standarde pumpe hidraulika
 


_________________________________________________Post je spojen: [time]1244925143[/time]_________________________________________________
jel to ova ručica na
 
to ti je taj spoljni hidraulik inače to komplet sa pumpom košta 27000din ja sam drugu pre 3 dana stavljao
 
Nazad
Vrh