IMT

to je glupost.skupi traktori do zla boga,a nisu za nas.
 
Ajde da vas malko uozbiljim.Narodno rečeno koliko kila može da nosi prosečan imt 560 prikačeno na sebe u vidu nekog oruđa?Recimo tanjirače ili spremača.....
 
imt 560 moze bez problema da nosi spremac 2,9 sa duplim rotorima ili nosenu tanjiracu 28diska do 800kg tezine kao i neke druge prikljucke... :bravo:
 
Mene konkretno interesuje ta težina u kg koju on može da nosi bez problema u transportu.Recimo ako je tanjirača teška 850 kg dali bi mu to pravilo problem i dali bi se morali dodati napred tegovi zbog okretanja u njivi?
 
ako hoćeš fabrički sa suvim kočnicama 1500dan a sa potopljenim u ulju 3000dan pa ti pretvori u kg
 
Nisu samo kilogrami bitni već i položaj tih kilograma. Nije isto ako je neko radilo kratko i blizu traktoru ili neko dugačko zbog poluge koja se stavara. Npr. prskalica je teška (voda u prskalici) ali je blizu traktoru a npr. setvospremač je svoje kilograme rasporedio dalje od traktora... :cao:
 
pa stace ti bas spremac 2.9 moze2.4 ili.2.2 i tanjiraca 24 diska da mozes razviti lepu brzinu!! a kada bi nosio moju rotacionu koja ima malo preko 850 kg ti nebi video put vec samo haubu podigo bi se na licu mesta ako neverujes pitaj todora inace kosa mi je 185 sa kondicionerom! :D (pravi veliki prekrt )
 
Kako neki od Vas vole da komplikuju stvari samo da bi "nabili" još koji post,pa to je strašno.Moj savet je da neki tekst podelite i šaljete ga slovo po slovo.Na taj način će te brže napredovati. :haha:
 
didi je napisao(la):
Kako neki od Vas vole da komplikuju stvari samo da bi "nabili" još koji post,pa to je strašno.Moj savet je da neki tekst podelite i šaljete ga slovo po slovo.Na taj način će te brže napredovati. :haha:
ko komplikuje stvari ja samo kažem da može i 205 da nosi
 
Didi ja za moj 558 kačim tešku nošenu V tanjiraču od 20 diskova, kažu 750 kg. Ja je nisam merio, on je lako diže, u njivi kadsa je suvo ide bolje nego prethodna X laka tanjirača. E problem je u transportu, idem polako 2. brzinom a na volanu lako okrećem, iako su napred 4 tega. Da li sam nešto pomogao? Ako jesam pozdrav
 
Nazad
Vrh