IMT

Vase misljenje o imt 560 ili bolje da uzmem 558 cene su im slicne od 3000-4500eur
 
laki91 je napisao(la):
Vase misljenje o imt 560 ili bolje da uzmem 558 cene su im slicne od 3000-4500eur

Koji 560, stari ili noviji tip:haha::haha:
Ako ces stariji 560, onda ti je moj izbor 558 i stavi hidrauliku na volan i vooooooooozi dokle oces. A ako je noviji tip u pitanju, onda 560.
 
Ja sam imao 560 3 godine, mogu samo reći da je odličan orač, inače je "nakovanj"! Za novi tip ne znam, ali ne verujem da je neka razlika sem u kabini, i malo drugačije limarije!
 
Jel neko ima iskustvo sa zamenom staro za novo? Mislim na remontni centar- Dobanovci. Jel vredi to uraditi? ili boje da trazim neki majstor? Ince traktor 539 je u jako losem stanju, treba menjati gume, trosi ulje, imam problem i sa spojnicom, curi voda iz hladnjaka. zamena za generalno osvezen traktor kosta otprilike 3500 EUR. A generalni remont motora je 1000 EUR. Sta vi kazete? kakav je kvalitet tog remonta? Za generalni remont motora, mislim da nije skupo, ali za ceo traktor taj 3500...ne znam! Ili da uzmem novu mahindru?:)
 
U Dobanovcima posao obave uglavnom korektno, ali su zato jako masni sa cenama... :sreca:
 
kroky je napisao(la):
Jel neko ima iskustvo sa zamenom staro za novo? Mislim na remontni centar- Dobanovci. Jel vredi to uraditi? ili boje da trazim neki majstor? Ince traktor 539 je u jako losem stanju, treba menjati gume, trosi ulje, imam problem i sa spojnicom, curi voda iz hladnjaka. zamena za generalno osvezen traktor kosta otprilike 3500 EUR. A generalni remont motora je 1000 EUR. Sta vi kazete? kakav je kvalitet tog remonta? Za generalni remont motora, mislim da nije skupo, ali za ceo traktor taj 3500...ne znam! Ili da uzmem novu mahindru?:)

uuuuu 1000 eura remont motora, to je skupo. Najvise mora da te iznese 700 eura sa majstorom.
dok majstor radi zapusavaj to de curi a nove gume te izadju oko 350-400 eura. A za tu razliku sto kazes od 3.500 eura, NE pristaj ni slucajno.
 
Jeste 90KS sa JD mašinom, nisam uspeo naći nikoga zvanično da pitam (srpska poslovnost... :zli: ), ali mi jedan od posetilaca sajma reče da je oko 20000 eura bez poreza.
 
E momci jedno pitanje za vas,razmisljam da li da kupim IMT 577 novi tip,94.god ,kakva su vasa iskustva sa tim traktorom?
Konkretno me interesuje u oranju sa dvobraznim plugom,sa setvospremacem 2.9,da li su dobro resene brzine za te operacije i da li se sa njim moze raditi medjuredna obrada?spartanje, sejanje

Unapred se zahvaljujem na informacijama!
 
Momak kod mene u kraju ima iz 2004 g. i radi sa njim sve što si naveo bez problema, kada uslovi dozvole ore i sa 3x14.
 
hvala cugi! a da li su dobro resene brzine posto sam cuo polemike da je npr.u oranju spor u prvoj a preslab u 2 brzoj
 
Moj stari 560 par dana pre prodaje,
dsc00007tq7.jpg


i na istom mestu par dana posle 539 u "originalu" bez kabine kako sam ga kupio.
pict0555yk7.jpg
 
Nazad
Vrh