IMT

problem je što njega da pokrene treba mu 20ks jer je težak,ja sam orao sa 577dv i 757.3 a drug sa 5106 dv i isto 757.3 i 577 je uvek bio brži i bolje je orao
 
didi je napisao(la):
Znam samo da u selu ima par komada 577DV i da jako lepo rade sa 757.2 plugovima.Prosto ti je milina da ih gledaš sa kojom lakoćom oru 30-35.
Zato što imaju dovoljno snage da bi sa tim plugom imali i optimalnu brzinu oranja.

todor je napisao(la):
ovde kod mene 577dv ide sa 757.3 dok je belorusu od 80ks teško

:haha: :haha: :haha:
 
35 i jedan i drugi,aj sad branko rus kao ne dimi kad ore a i kod mene ga niko i ne kupuje jer nije nizašta
 
todor je napisao(la):
aj sad branko rus kao ne dimi kad ore a i kod mene ga niko i ne kupuje jer nije nizašta

Niko nije rekao da Rus ne dimi.

Može da ne dimi ako ore sa dve brazde i manjom brzinom. :D
 
@ Todore ne pametuj više molim te.Čitam postove pa ti si pametniji i od ong ko te napravi.Smanji malo druže sa lupetanjem. A jel kupuju nove IMT-ove? :haha:
 
ajde zrenjaninac bolje ćuti a tog što me napravio nema više umro je pre 3 nedelje i zato ne pametuj
 
moj 577 ima nov sklop motora i vuce plug 610.14 kao lud.7-brzinom orem sa njim na 30 cm i ide taj plug je za njega ali je malo brzo pa ga vozim tako samo dok mogu da sedim da se netruckam u kabini i uzore jutro za sat vremena,dok rus je jak za dvobrazni 757.20 a slab za 757.30 ali nikog nisam video da ima plug 758.20.taj plug je za rusa stvoren jer ima 80 cm zahvat dok je 577 za taj plug na tezoj zemlji u dubljem oranju velik.kad vozim 6-om brzinom 577 na 30 cm traktor neoseca da vuce plug bar na mojim njivama.trebalo bi da je 1ks potrebana za 1cm sirine oranja do 35cm dubine.
 
Izvini nisam znao.Stvarno izvini.A to se samo tako kaže u žargonu.A i dalje te pitam da li kod vas kupuju nove IMT-ove 577 kada ne kupuju Beloruse?
 
ma zajebi ti taj žargon ,ne kupuju ruseve uglavnom su imtovi i poneki kejs landini i nju holand
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235159692[/time]_________________________________________________
zzivica je napisao(la):
moj 577 ima nov sklop motora i vuce plug 610.14 kao lud.7-brzinom orem sa njim na 30 cm i ide taj plug je za njega ali je malo brzo pa ga vozim tako samo dok mogu da sedim da se netruckam u kabini i uzore jutro za sat vremena,dok rus je jak za dvobrazni 757.20 a slab za 757.30 ali nikog nisam video da ima plug 758.20.taj plug je za rusa stvoren jer ima 80 cm zahvat dok je 577 za taj plug na tezoj zemlji u dubljem oranju velik.kad vozim 6-om brzinom 577 na 30 cm traktor neoseca da vuce plug bar na mojim njivama.trebalo bi da je 1ks potrebana za 1cm sirine oranja do 35cm dubine.
to da ali ajde objasni im da bolje ide 577 nego rus
 
zzivica je napisao(la):
ali nikog nisam video da ima plug 758.20.taj plug je za rusa stvoren jer ima 80 cm zahvat dok je 577 za taj plug na tezoj zemlji u dubljem oranju velik.

Ja sam imao 758 i radio sam sa njim sa 560 na 30cm dubine u prvoj brzoj bez problema, dok na primer sa Zetorom 7011 nisam mogao, kako sam prodao 560 tako je posle otišao i plug, ima slika u temi o plugovima.
 
čekaj taj 758 je 40 po brazdi
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235160019[/time]_________________________________________________
didi je napisao(la):
Pa ja sam samo rekao što sam video i čuo.
A ovaj Todor treba da se ::sramota::
::lose:: ::lose::
 
Malo je off ali koliko je meni poznato da oranje 30cm za zimsko oranje je dovoljno.Mada ja sam relativno nov u poljoprivredi tako da ako neko zna neka mi objasni zasto da se ore naprimer na 35 cm.Po meni to je samo bezpotrebno trosenje goriva.
 
to stoji ali niko zivi nije uklopio taj rus sa plugom koji treba da vuce bar u mom selu,kao kad bi ja za moj 577 zakacio 756.20 plug da orem,smesno, :haha:da li tih 758.20 plugova nema neznam ali brate nijedan da se seti da je rus 820 jak za 757.20 plug,
 
todor je napisao(la):
čekaj taj 758 je 40 po brazdi
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235160019[/time]_________________________________________________
didi je napisao(la):
Pa ja sam samo rekao što sam video i čuo.
A ovaj Todor treba da se  ::sramota::
  ::lose:: ::lose::

Kako sve znaš, trebao bi znati šta znače oznake IMT plugova.
 
Nazad
Vrh