IMT

I imt bi terao 2.5 samo da ima neku izmedju 1i2.

E baš zbog toga sam ga i prodao i upustio u raspravu sa tobom-nije za berač, nije za presu-fale mu te među-brzine-ja sa 540 teram berka bez problema 1 brzom ali ako se zamislim i dodam gas klipovi ne idu u još nego meni preko glave.Od imt-eovih za te operativne radove:549,542 a od zetora 4718
 
Drugar radi sve u domacinstvu sa 560 i jos dosta usluznog baliranja i ne zali se!
Ja imam 533 i ne koristim ga ko svet-nije mi ni potreban vise jer imam uske tockove na jednom 577 i ne planiram vise da radim bilo sta od operacija sa manjim traktorima.

@MONTOYA

Jeste na prodaju samo sto ne znam da li sam sacuvao link. Kucaj IMT 587 na Google-u pa ce ti izbaciti.

Takvu istu kabinu je imao onaj 577 sto sam ga slikao u Rumi pre 2 dana. Ta kabina je prethodnik ovim kabinama sto se sada ugradjuju..
 
I ja sam radio sa 560 kao i tvoj drugar sve ali kada sam seo u 5911 onda sam tek video razliku-teramo ono što imamo-kako je brao kukuruz ako je dobar-sve šušne 2 jutra sa jednorednim
 
ljudi pomagajte... imam 533 ali imam luft u volanu i treba nekako to da popravim...ako moze neki savet ili tako nesto ali hitno molim vas ::jako_besan::
 
trebao si malo da se vratis nazad i nasao bi to sto trazis :nono:
meshter je napisao(la):
ovo je iz radionickog prirucnika za IMT539, ako budes imao nekih nejasnoca pitaj :cao:
1z3mayo.jpg

2h37ynd.jpg

4ienip.jpg

5khfm9.jpg

r2493a.jpg
 
hvala puno.... :bravo:
Post je spojen: [time]недеља, 04. април 2010. 03:48:22 MST[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=v_zr1BqHzDs[/youtube]
pogledajte ovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Post je spojen: [time]недеља, 04. април 2010. 13:46:50 MST[/time]
_________________________________________________
e...a kako se namesta nozi gas na imt-u 533....?


Ubačeni Youtube tagovi
 
To je bar jednostavno.

Ja sam si pravio nozni gas na 539. U 15 minuta sam nasao sve djelove i za jos 5 je bilo sve namontirano na traktor. Tko god ga je vozio, hvali sistem;)


Umjesto sipkice koja se spaja na pumpu, stavis komad lancica nekakvog, kad dajes nozni gas da se ne pomice rucka rucnog gasa, a kad ti treba rucni gas da on i dalje radi.



A s druge strane stavis pedalu gdje ti najbolje pase, te spojis sajlu na pumpu (sajlu uzeo pokidanu od gasa s T-12) i to je sva mudrost.


Moja pedala gasa je vec dozivjela par prepravki, jer je pravljeno sve u biti u 5 minuta, a ostalo vec dvije godine. Kad dodje stroj s generalke stavit cu pedalu gasa s lade, i mozda napraviti uporu za petu, da bude malo komforniji polozaj noge.
 
probao sam da slikam al se nevidi nista....to su njegovi tockovi stari tip na zabice,zavrnuti za tegove na traktor,tako reci tegovi su reduciri ili ti spojnica,treba samo da se izbusi novih 8 rupa na tocku koji ide spolja i da zavrnes.....okacicu slike cim nadjem bolji aparat da slikam....
 
Nazad
Vrh