IMT

U nasim oglasima mojauto nema IMT,a zasto??
Ja znam u kojoj je zemlji pravljen sajt pa me ne cudi. :zli:
Post je spojen: [time]1270373395[/time]
_________________________________________________
Auuu Maticu ala je masina,bas mi se svidja. :cool:
 
Kod mene IMT-533 u pripremi netroši nego suuuče gorivo kao lud. Samo čuješ kako se virovi prave u rezervaru.

Koji to 560 prvom brzom ide 10 km/h?
 
I meni se baš svideo kada sam ga video a još mašinka za izvoz.Što se tiče potrošnje u spremanju sa IMT 577 i 2.9 setvospremačem(koji mu je puna kapa ovde kod mene)ispod 5 litara po k.j je premija+samo prva brza u radu u spremanju drugom nema ni govora jerbo ne može da vuče.Kod vas je lakoobradiva zemlja pa može kako god hoćeš dok ovde to nije slučaj.
 
Evo ga jedan realan post-2 brza kod 560 i 4 brza kod zetora su slične i tom brzinom spremati ne bih preporučio ,ima da propiša na sve strane
 
NA kod nas ne bi moglo tako jer su zemlje teže nego kod vas,pa se karakteristike traktora drugačije kotiraju
 
A i zetor bi mogao da vuče 2.2m spremač 4-tom... Ja sam vukao zetorom 2.9 jer sam taj spremač imao i išao je trećom, inače za njega je idealno 2.5m
 
Može ali osetiš da mu je teže a 3-om možeš pola njive izneti a da ne oseti-nismo tako bogati da možemo da menjamo traktore kada nam se ćefne-tiha voda breg roni
 
Kod mene je cudna zemlja,teska za poorati a laka za obradu,cudno ali istinito.
560 ide 2*12, 577 i rus 82 2*14 nemaju sta da traze sa 3*12.
Post je spojen: [time]1270375520[/time]
_________________________________________________
Mislim da bi mom 560 bio idealan od 2.4m
 
motor s 44 je najsavrseniji motor sto je napravljen koristi se u kombajnima preko skipova ,kombinirki ,raznih agregata kamioncica i traktora verovatno zato sto je dobar i sto malo trosi
 
Dobar ti je taj od 2,2,lakše radiš-uvek je bolje jači traktor manji priključak-manja potrošnja a bolji učinak
 
@NA: Radio sam sa IMT-560 i sa sjetvospremačem Našička Zvijezda (isti kao i IMT sjetvospremač) 2,5 m zahvata i mogu ti reći da neide 2. brzom. Može ići 2. brzom ne ne dugo jer se počne grijati i jako mu je teško. Druga brza je išla samo dok smo plitko pripremali zadnji trag za repu. Dok sam taj isti sjetvospremač vukao sa Zetorom 4340 (isto 58 ks kao i IMT-560) sa isključenom prednjom vučom i ide puno slađe nego IMT-560.
 
Pa ti onda N.A. stavi menjac od 567 pa ces imati relativno idealan raspored brzina! Sto se mene tice, meni ne treba bolji raspored brzina nego sto je na 577... :ppozdrav:

Da se nadovezem na Galkijeve reci-sto se motora S44 tice stvarno nemam nikakvih zamerki, prost je i dugotrajan! Inace, originalna Engleska osnova tog motora se i dan danas proizvodi sa sitnim izmenama (modeli A4.236, A4.248, T4.236, 1004, 1004-4T)...
 
Nazad
Vrh