IMT

mzupunski je napisao(la):
dejane kako te sluzi, jesi li zadovoljan, koje je god "sestica"? imam ponudu da dam 578 + 2000 eura za 5106 .

odlicno :D jesam, imao sam neke sitne kvarove ali sad su uklonjene , 87 je god, ouu nema sanse :cao:
 
Dejane, ne misli se on s tobom mjenjati, vec mu netko daje Brenu za 578 i 2000€. Raspituje se covjek da vidi jel mu se isplati mjenjati...
 
ja mislim da imt više ne proizvodi seriju 5000 a od manjih znam da rade 539, 549, 560, 577 550.10, 2050, 2070 i 2090... mislim da ova zadnja 4 proizvode, a da ove ostale 90% remontuju stare, a 10% proizvode nove...
 
Imao sam prije godinu-dvije u rukama ponudu za 5135 i 5136... Cjene da pemet stane, cak bih i ja prije otisao po rusa, iako mi se ne svidja nesto...

Ako Brena, onda polovna u sto gorem stanju, ali u voznom stanju. remont u vlastitoj radioni i onda znas da imas traktor.
 
Poruke u kojima su pored teksta citirane slike su izbrisane. Nema potrebe da se citiraju slike, pošto iznad citata ima link ka orginalnome postu pa koga zanima može da pogleda.
 
:ppozdrav: Bok radio sam, kočnice na Imt-u 565 promjenio sam lamele,kuglice i federe i kad sve sastavim i sklopim blokira mi lijevi pogonski točak.....a desni vrti normalno a ovaj riba po betonu...dali sam mozda mogo unutra sta poremetit u diferencijalu.... :ppozdrav: :cao: :cao:
 
nisi pogresio nista .jeli zakiva kad kocis?oce li da pusti kada krenes u rikverc?
 
Nije do diferencijala, to su takve kocnice. Da odglavis kocnicu, malo kreni nazad i odglavit ce se... Jesi li promjenio kuglice i jesi li presmirglao kanale za kuglice? S kakvom masti si podmazao kuglice?

To je jednostavno tako i navikni se. Jedan 560 je radjen u mom kraju, SVE novo stavljano i problem je na lijevom tocku. Na bratovom skipu u rikverc blokiraju oba tocka i ne mozes u rikverc dozirati kocnice... Naviknes se poslije nekog vremena i postane ti to normalno. Ako ti bas toliko smeta, rastavljaj opet i sve ispocetka. Pokusaj malo i smanjiti hod cilindra u trubi na lijevoj strani, ali mislim da ni ovo nece pomoci.
 
@Ratarhr
evo malo sitnih saveta koji puno znace ako budes opet rastavljao:
Kupi nove kuglice one "cementirane" ili kako se vec zovu,lezista osmirglaj i stavi grafitne masti,opruge paknova gledaj da vratis stare jer su osetno jace i bolje vracaju.Ako imas vremena podesi svaki tocak na najfinije da koci,tj npr prvo levi dignes na dizalicu i podesavas ga u trubi na klipu(kocnice u kabini spojene) i kad njega podesis onda i desni pa ce ti kocnice raditi duze nego ostalima. ::namigivanje::
 
ili su ti debele lamelice ili crevo nabubrilo ili zaglavljuje cilindar.izvadi cilindar pa vidi onda.
 
I gledaj da nisu lamele previse debele jer ih pravi mala privreda od cega stigne,kad smo radili i to je bio problem metalni disk je bio deblji par mm pa smo nosili stare na oblaganje.
Post je spojen: [time]1270062513[/time]
_________________________________________________
Moze li mi neko reci razliku izmedju 550 i 550.10,nisam bas upucen u ove modele a zanima me koje motore i menjace imaju??
 
Nazad
Vrh