IMT

Ma je istina da za kojekakve krševe ljudi traže puno novaca, recimo trenutno smo gledali torpeda 7506, pa to nemožeš nać ispravno a za 3u1 (čitaj od 3 kupita po kili sastave jedan) traktor ljudi kod nas traže 5000€. Naš ursus je 18g star, al naspram puno njih je kao novi...
 
Vec me duze vrijeme kopka, pa reko da vas pitam, moze bit da netko bas i zna...

naime, radi se o zadnjim felgama na IMT 560-565 traktorima.

Stari tip:


Novi tip:


Koje su razlike izmedju ovih felgi? Uzivo sam noviji tip felge na 560 vidio samo na NS sajmu, a svi ostali ovdje imaju stariji tip felge, tako da nisam imo prilike zagledati o cemu se tu zapravo radi, pa bih vas molio tko zna nek napise nesto, pa da i ja znam ;)
 
Čuo sam da na novi tip može ići duplak, a na stari ne, mada nešta ne verujem u to, inače isti slučaj kao i ti, samo na sajmu sam video novi tip.
 
E, taj traktor!

U SDA-u prodaju muda pod bubrege... Lijepo na haubi pise TAFE, kad ono ni vise, ni manje nego IMT...

Kako vidim po oznaci, to bi trebao biti IMT 590 DV... isu s IMT-om bili zadovoljni, nece bome ni s TAFE-om :nono: :udri: ::lose:: :osmeh: :haha:
 
NA ove tvoje poteznice nisu fabricke to je ili rucni rad ili neki privatnik bravar pravi ono sto spominjes kod tece to su fabricki :cao: kad se imt traktor kupovao iz fabrike retko koji je imao obe poteznice jer su to pokrali pa naknadno prodavali ispod tezge ka dodatna oprema :ppozdrav:
 
kod mene na 577 je 3cm+-2mm i 560 trebalobi da imaju isti rezervar kod mene 85 lit a to sto kod 539 nisu jednake crte zato sto on na dnu ima uvalu ali kod 560 je ravno dno i mozas iracunati ko sto je NA NAPISAO npr.80 podelis na 8 dela i tacno dobijes na koliko je cm jedna crta od druge nadam se da sam dobro objasnio :ppozdrav: samo ga ti uvek natoci do vrha pa nema brige da ti stane posle 1kj oranja :haha: :haha: :haha:
 
@zzivica na mom su gume 14 a na ujakovom 16,jeste njegov brzi,ali kod njega lepi puno blata izmedju kabine i tocka,kod mene nema sanse za taj rad :cao:
 
petarHR je napisao(la):
Ma je istina da za kojekakve krševe ljudi traže puno novaca, recimo trenutno smo gledali torpeda 7506, pa to nemožeš nać ispravno a za 3u1 (čitaj od 3 kupita po kili sastave jedan) traktor ljudi kod nas traže 5000€. Naš ursus je 18g star, al naspram puno njih je kao novi...
da mi smo evropa,svako se veze nezna ni on za cega da bi objasnio njegovu cenu,znaci sve je naopako,neznam kako mogu voziti te traktore kad treba nogu da prebacis preko volana kad izlazis iz kabine.
 
North ARMY je napisao(la):
@zzivica na mom su gume 14 a na ujakovom 16,jeste njegov brzi,ali kod njega lepi puno blata izmedju kabine i tocka,kod mene nema sanse za taj rad :cao:
vidi kabine su iste velicine kod oba traktora 560,577, a za blato imas uzane tockove vidi moju sliku u profilu te gume nikad nezaguse.
 
Nazad
Vrh