IMT

Da li zna neko dobru radnju za IMT? Potreban mi je hladnjak za 577 90-to godiste. Elektricar mi je ugradio regler koji je bio neispravan, punio je vise nego sto treba pa je akumulator kipio na cepove od gore. A ventilator kiselinu uvukao u sace, krpi 1,2,7, puta i nevredi sve vece rupe. U Rumu ne mogu da idem a tamo ih ima, pa ako neko ide i vidi nove hladnjake neka se seti @teche i uzme broj telefona pa mi posalje. Moze na pp da ne bih bila reklama, a kad se vidimo :ppozdrav:
 
Bobo je napisao(la):
Nidza, majstore, odakle ova Brena? Neki prospekt il sta?

Ona u pozadini se nesto gadno najerila ;)
Duga prica. Uglavnom kupio sam CD na kom je trebao biti katalog i slike za 5106. Od kataloga nista, samo slike IMT i mnogih drugih obicnih i ne obicnih traktora. :cao:
2vma81f.jpg
 
techa je napisao(la):
Da li zna neko dobru radnju za IMT? Potreban mi je hladnjak za 577 90-to godiste. Elektricar mi je ugradio regler koji je bio neispravan, punio je vise nego sto treba pa je akumulator kipio na cepove od gore. A ventilator kiselinu uvukao u sace, krpi 1,2,7, puta i nevredi sve vece rupe. U Rumu ne mogu da idem a tamo ih ima, pa ako neko ide i vidi nove hladnjake neka se seti @teche i uzme broj telefona pa mi posalje. Moze na pp da ne bih bila reklama, a kad se vidimo :ppozdrav:
ikaterm u zemunu remontuje hladnjake,menjaju komplet sace poklopci ostaju stari,
 
techa je napisao(la):
Da li zna neko dobru radnju za IMT? Potreban mi je hladnjak za 577 90-to godiste. Elektricar mi je ugradio regler koji je bio neispravan, punio je vise nego sto treba pa je akumulator kipio na cepove od gore. A ventilator kiselinu uvukao u sace, krpi 1,2,7, puta i nevredi sve vece rupe. U Rumu ne mogu da idem a tamo ih ima, pa ako neko ide i vidi nove hladnjake neka se seti @teche i uzme broj telefona pa mi posalje. Moze na pp da ne bih bila reklama, a kad se vidimo :ppozdrav:

Pogledaj prvo posto je nov u IMT-u. A pokusaj i u Ikarbus-u,oni su radili za IMT.
Jedan praktičan i zlata vredan savet,za tebe i sve ostale.
Kad središ hladnjak,iza akumulatora pričvrsti neki tvrđi karton,lesonit,šperploču ili nešto slično.A preko akumulatora nije loše staviti neki sunđer da upija eventualna curenja.Neka karton bude iznad akumulatora jedno 20 cm,tako da ako opet bude prepunjavao,kiselina nejde baš direktno u hladnjak. Nemože ga 100% zaštititi ali može donekle,a nekošta baš ništa i neboli.
A opet će imati sasvim nesmetano hladjenje. :cao:
 
@ techa

Imaš radnju u Šapcu "JUSEL" kod njih je hladnjak za 577 bio 9800 i šalju robu "brzom poštom".

Ako te interesuju detalji na PP.
 
BobanNB je napisao(la):
tesin je napisao(la):
eeeejjj na tim slikama moj traktor nije bio zvrsen....falilo mu je par sitnica.... ::svaka cast::

Jel si to od ''farbara'' kupio? Vidim NB table.
neznam ko ti je taj,ja sam kupio traktor u Kumanu,samo sto nije bio ni nalik kako sad izgleda,ja sam ga rasturio u sraf i sklopio na tenane,i otklonio fabricke greske....ofarbao,cela kabina tapacirana....nova instalacija....okacicu slike ovih dana...
Post je spojen: [time]1267486513[/time]
_________________________________________________
lakarije je napisao(la):
techa je napisao(la):
Da li zna neko dobru radnju za IMT? Potreban mi je hladnjak za 577 90-to godiste. Elektricar mi je ugradio regler koji je bio neispravan, punio je vise nego sto treba pa je akumulator kipio na cepove od gore. A ventilator kiselinu uvukao u sace, krpi 1,2,7, puta i nevredi sve vece rupe. U Rumu ne mogu da idem a tamo ih ima, pa ako neko ide i vidi nove hladnjake neka se seti @teche i uzme broj telefona pa mi posalje. Moze na pp da ne bih bila reklama, a kad se vidimo :ppozdrav:

Pogledaj prvo posto je nov u IMT-u. A pokusaj i u Ikarbus-u,oni su radili za IMT.
Jedan praktičan i zlata vredan savet,za tebe i sve ostale.
Kad središ hladnjak,iza akumulatora pričvrsti neki tvrđi karton,lesonit,šperploču ili nešto slično.A preko akumulatora nije loše staviti neki sunđer da upija eventualna curenja.Neka karton bude iznad akumulatora jedno 20 cm,tako da ako opet bude prepunjavao,kiselina nejde baš direktno u hladnjak. Nemože ga 100% zaštititi ali može donekle,a nekošta baš ništa i neboli.
A opet će imati sasvim nesmetano hladjenje. :cao:
Kupis suvi akumulator i nemislis o kiselini.... :cao:
 
Evo tesin mi uze rec iz usta! :D
Ja na jednom traktoru vec imam suvi akumulator i planiram da kupim i za ostale iako je dosta skuplji od klasicnog...
Kod mene je kao onaj levi akumulator na slici. Inace, ni jedan akumulator nije tolerantan na prepunjavanje pa se uz taj suvi akumulator (kada kupujes kod ovlascenog prodavca u Temerinu) dobija i digitalni pokazivac napona punjenja alternatora! :ppozdrav:

 
Ja sam remont hladnjaka radio u Ikaterm-u (Ikarbus-u) i uradili su extra. Neki majstori za hladnjake su me odgovarali sa ova fabrika ne može da uradite ništa sem zamene saća, a oni kao sve remontuju.
Posle donošenja hladnjaka iz fabrike samo su ćutali. O ceni ne raspravljam, ali techo posle ovog imaš nov hladnjak 100%. Moja preporuka zovi Ikaterm, pitaj za rad tvog hladnjaka, a raspitaj se u prodavnicama za cenu novog. Ako je razlika dobra pravac Zemun, Batajnički drum, tu se nalazi fabrika Ikaterm.
 
Nazad
Vrh