IMT

Jel još ona žena iz Kovina postavlja oglase što priča da je njen IMT samo vozio mleko sa salaša u selo? Cena je slična kao kod ovih garavih u PA, kod njih sam vozio jednog matorog da pazari, koja je to priča, koja gluma, oni se predstavljaju da su tapetari a taj traktor nije u PA, a i starac nije ispustio zimus vodu pa je puko blok ili mu je otišao konusno tanjirasti zupčanik... daju oglase po novinama i u Hrvatskoj i u BiH i zbog njih veliki broj ljudi kad vide da je 013 ni ne čitaju oglas :nono:
 
Išao i moj zet na takav oglas IMT 539 za 1500e,neko selo kod Pančeva,ista priča,traktor malo pre prodat ali ima drugi neki krš 533.Kada se vraćao na izlasku iz sela poveze nekog čiču koji je bio tog dana na vašaru u rumi tražio da kupi 539 i cigani ga ubedili da pođe s njima imaju baš takav traktor kući,naravno čiča kad je video nije hteo takvog,oni ga isprate do vrata a ovaj ne zna na koju će stranu.Čiča iz nekog sela kod Valjeva,zet ga odveze na autobusku u BG
 
Bubu je napisao(la):
Jel video neko ovakav 5106? Zao mi je sto sam zurio pa nisam stigao da ga fotografisem iz vise uglova...

U cemu je fora?!? Rebrasta maska naprijed, radna svjetla gore, a ovaj detalj ne shvacam, jer nikad pod Brenu nisam zagledavao. Kako mi se cini da se radi o hidraulicnom kvacilu?

Uglavnom, ima u trecem selu od mene 5106 kupljen '98 ili '99 koji ima haubu s prorezima naprijed, kao i moj 549, a u svjetla se nisam zagledao, znam samo da ima radna svjetla tvornicki ugradjena, kako mi se cini u visini haube na kabini. Instrument tabla kao i moja na 549, osiguraci na instrument tabli, a ne pod nogama i mislim da tvornicki ima ukljucivanje prednje vuce preko rucice, a ne automatski, no za ovo nisam siguran jel tvornicki ili nije al kako sam rekao, mislim da je.
 
ljudi pazite ti traktori iz pančeva su ustvari iz Dolova preprodavci znam ljude jer sa ja rođen u Dolovu a živim u Bavaništu oni te traktore prodaju godinama neki traktori se prodaju zajedno sa priključnim mašinama cena im je smešna ali ima i frankeštajna ( motor 533,menj.539,dif 533 ) mislim ima svega i svačega a pošto su romi traktore odvezu kod nekog meštanina pa kao ovaj prodaje a ima ih 3-4 i svaki da u oglas po 5 brojeva telefona i uglavnom se žene javljaju budite oprezni. :cao: :cao: :cao:
 
Ja sam isao iz kv u Crepaju kod tih gancija cista navlakusa.539 90 i neko godiste a nema ni blokirac, a tip mi jos pokazuje racun kupio ga u..... evo vidi. :nono:
 
Jadni mališa... Bećarina ti ga baš ne štediš! Jadnik da zna da priča taj bi plakao od muke!
 
mityoo je napisao(la):
Jadni mališa... Bećarina ti ga baš ne štediš! Jadnik da zna da priča taj bi plakao od muke!

Vjeruj mi da je dizao i veći i teže terete.

Čuj da zna pričat prvo bi plakao par dana. :haha: :haha: :haha:

Bome taj je kod mene prošao sito i rešeto, al i dalje ide ko metak. :D
 
@Bobo
Svi ovi noviji 5106/5136 imaju intrument tablu kao tvoj 549 ali je ovo jedini primerak kojeg sam video sa ovim tipom limarije i da se tako podize. Sa strane ima i gasne amortizere da drzi limariju kada otvoris!
Inace, ovo je takodje jedini primerak koji sam video sa hidraulicnim kvacilom. Ovaj 5136 2004. sto je skoro stigao u moje selo isto ima standardno mehanicko kvacilo kao i svaki redovan 5106/5136...
 
milanche ja sam pitao moderatore da li može da se članovi razvrstaju po mestu stanovanja između ostalog i iz ovih razloga da ti iz Kraljeva ne zapucaš u Crepaju i oni te ispale ko mladog majmuna nego pitaš članove foruma iz Crepaje kakav je traktor pošalje ti slike pa ako odgovara onda put pod noge ali moderatori kažu da to nije izvodljivo iz tog razloga što svi članovi ne žele da stave mesto stanovanja MOŽDA BI TREBALI MALO DA RAZMISLIMO O TOME :sta: :sta: :sta:
 
Odosmo u off ali da odg. 1Nije svakom za verovati
2 Nece ti svako pomoci pa sve i da jeste iz Crepaje
3 Zna se ko je odakle od prilike i tako mozemo da se raspitamo preko proverenih clanova.
 
Bubu je napisao(la):
@Bobo
Svi ovi noviji 5106/5136 imaju intrument tablu kao tvoj 549 ali je ovo jedini primerak kojeg sam video sa ovim tipom limarije i da se tako podize. Sa strane ima i gasne amortizere da drzi limariju kada otvoris!
Inace, ovo je takodje jedini primerak koji sam video sa hidraulicnim kvacilom. Ovaj 5136 2004. sto je skoro stigao u moje selo isto ima standardno mehanicko kvacilo kao i svaki redovan 5106/5136...

Koliko si siguran da je to kvacilo tvornicki ugradjeno na taj traktor?

Za otvaranje limarije cu bas ovog pitati sto ima tu Brenu novijeg godista, jer kazem, njegova ima haubu kao i ja na 549 s ona 4 otvora mrezasta kod kilera. Moguce je da je ovo na Breni "obrtna limarija" ;)
 
pidikanac je napisao(la):
milanche ja sam pitao moderatore da li može da se članovi razvrstaju po mestu stanovanja između ostalog i iz ovih razloga da ti iz Kraljeva ne zapucaš u Crepaju i oni te ispale ko mladog majmuna nego pitaš članove foruma iz Crepaje kakav je traktor pošalje ti slike pa ako odgovara onda put pod noge ali moderatori kažu da to nije izvodljivo iz tog razloga što svi članovi ne žele da stave mesto stanovanja MOŽDA BI TREBALI MALO DA RAZMISLIMO O TOME :sta: :sta: :sta:

Ja sam za to da svako ko ne prijavi mesto stanovanja,bude BRISAN sa foruma.
Niko nema NIJEDAN razlog da se boji necega ako stavi mesto odakle je.
Znaci onda ti doticni clanovi to rade iz nepostovanja prema ostalim clanovima foruma,prema moderatorima, i samom forumu.
tacno mesto stanovanja bi moglo biti samo od koristi,i nista vise.
 
momci zet kupio imt 539dv 2007god 600rh platio 7300evrova. :D
cu turim slike dan dva,samo dok ga slikm,a ni ja jos nisam vidjeo pa nemogu nista da kazem.
samo znam da nije rakovicin motor na njemu ::lose::
 
I ja sam za to da se ipak zna ko je i odakle. Ipak svi mi koji ucestvujemo na ovaj sit imamo veliko iskustvo u ovome poslu. A svi smo tu da bismo ucili jedan od drugoga. Evo nekoliko reci o toj laznoj kupovini. Kod nas u srbiji svi zele da zaradjuju , a da nista ne rade. A sve te njihove ideje mogu da sruse samo sud i policija. Ja sam ovde iso 150km da vidim jedan Micubisi Galant bila mu povoljna cena i kada sam stigo tamo kaze da mu ne radi kvacilo. Nismo imali mnogo sta da pricamo ja sam mu zatrazio da mi plati gorivo sto sam potrosio do njega i nazad. I naravno da mi je platio. Jer ovde je pravilo takvo : svaki veci kvar mora u napred da se kaze kupcu. :cao:
 
MONTOYA je napisao(la):
Išao i moj zet na takav oglas IMT 539 za 1500e,neko selo kod Pančeva,ista priča,traktor malo pre prodat ali ima drugi neki krš 533.Kada se vraćao na izlasku iz sela poveze nekog čiču koji je bio tog dana na vašaru u rumi tražio da kupi 539 i cigani ga ubedili da pođe s njima imaju baš takav traktor kući,naravno čiča kad je video nije hteo takvog,oni ga isprate do vrata a ovaj ne zna na koju će stranu.Čiča iz nekog sela kod Valjeva,zet ga odveze na autobusku u BG

E da vidis kad sam ja isao da kupim prikolica. Prvo u Debeljaču, pa on ima roda u Kovačicu, pa taj ima dobrog prijatelja u Crepaju, pa smo onda završili skoro u Vršac, neka 2 mesta bem li ga kako se zovu. E onda sam tog iz Debeljače pošto me je vodjao kao tele, :zli: ufatio za kragnu (uz prisustvo mojih svedoka :cao:) i onda se iznenada setio jos jednog mesta gde bi možda trebalo da pogledamo (naravno Debeljača) i tek onda smo kupili dve Kikindske prikolice u dobrom stanju za 1350 evrica. Posle toga uz ulaganje od cirka 150 evra smo imali dve extra prikolice.

Malo sam offfffffff. :ppozdrav:
 
MONTOYA je napisao(la):
Išao i moj zet na takav oglas IMT 539 za 1500e,neko selo kod Pančeva,ista priča,traktor malo pre prodat ali ima drugi neki krš 533.Kada se vraćao na izlasku iz sela poveze nekog čiču koji je bio tog dana na vašaru u rumi tražio da kupi 539 i cigani ga ubedili da pođe s njima imaju baš takav traktor kući,naravno čiča kad je video nije hteo takvog,oni ga isprate do vrata a ovaj ne zna na koju će stranu.Čiča iz nekog sela kod Valjeva,zet ga odveze na autobusku u BG
Traktori su iz Dolova (cigani trgovci) ::lose::
 
Dobrodosli nazd u temu IMT :cao:
2dh705k.jpg

Ovaj ga dobro uprego. :haha:
 
Nazad
Vrh