Zetor

tibor je napisao(la):
mityo@ imaces puno posla dok ne sredis.
Post je spojen: [time]1249333409[/time]
_________________________________________________
Ovaj sam sredio i prodao za 3500 "novaca"
trac00.jpg

Pa njegova original boja je takva ili nešto možda malo više na zelenkasto .
 
Preteca ursusa 904!
Post je spojen: [time]1249677731[/time]
_________________________________________________
Evo sta sam nasao juce na onom zetoru, sto sam uzeo da sredjujem za prodaju, kad sam otvorio filter za ulje....

2qip6hy.jpg


mu8yyt.jpg
 
Toliko nije vec je to stara burgija za drvo koja se ne koristi pa joj je drzaljica naostrena kao lopatica za grebanje prljavstine!
 
Slicno se desilo i mom komsiji!Dosao covek i zali nam se da mu traktor jako dimi!Sasvim slucajno sam se uhvatio filtera,a on ZACEMENTIRAN blatom!Kad smo ga ocistili traktor je prodisao punim plucima i bez dima!
 
Ja bih bio zainteresovan, al' samo ako nalepiš nalepnice. Ko zna dal' će traktor raditi kako treba bez njih. ::namigivanje::
 
mityoo ::svaka cast:: za ovo,traktor lepo izgleda i koliko dana ti je uzeo dok si ga temeljno sredjivao,samo mu jos nalepnice stavi i neznam dali mi se cini ili je stvarno ono zadnje staklo udareno?farba je ok ali mi ne izgleda bas kao original zetorova,ali ok,traktor bas super izgleda kad je ovako osvezen :D
sad samo jos da pronadjes kupca koji ima ::novac:: i prodaces ga :ppozdrav: :cao:
 
@ Sandor:
Obicnom bojanaluks uljanom farbom, stim sto u 3 kile crne ide jedna kila zelene onda dobijes tu nijansu crne(Zetor crna) a u belu(za felne i krov) ide malo oker zute!

@Branko:
Nalepnice sam narucio od Muha Marije i poslala mi je pogresne( umesto 6711 poslala je 6211) pa se lomim dali da ih lepim ili ne!

@ Kiraj:
Taj kanap drzi haubu kad se otvori jer je fabricka sajla pokidana!

@ Jhony:
Nijanse farbe su tacno one koje treba da budu a samo farbanje sa adekvatnom pripremom je trajalo nedelju dana!

Tast ga je malo zacenio pa trazi 4200, ja bih bio zadovoljan da ode oko 3500...
 
Motor je radjen generalna sve osim brusenja radilice(nije bilo potrebe, radilica je kao nova) Menjac dobar, hidraulika dobra( malo pusta kad ugasis traktor ali mi se nije rasklapalo zbog mandzetni)El. instalacija komplet sredjena, limarija uradjena i farban kompletno!
 
Nazad
Vrh