Zetor

Istina, 2 od mnogo, ali nebi htio naletit na takvog, a kakve sam sreće :udri:
 
Pa znas kako kazu... u svakom zitu ima kukolja! Garant ce se naci i neki masej ili case od mnogih da ode motor posle 3000-4000 sati! Pogotovo ako nije odrzavan kako treba! A mnogi ne odrzavaju! Moj komsija kaze da je nepotrebno menjati filter gorivaa dok traktor ne stane a ja menjam 2 godisnje! Ulje skoro nikad i nemenja jer mu stalno curi pa malo-malo pa dosipa a centrifugalni filter za ulje cisti kad vec ne cuje da se okrece! Takve torture nijedan traktor nebi izdrzao dugo pa neznam od cega da ga naprave!
 
Nije tvoj komša jedini koji tako misli , ima ih koji voze i bez filtera vazduha ! :nono:
 
Nisi dobro pisao! Pravilno je "Zetor bez filtera pa Dalas bez Zetora" :haha: :haha:
 
I to za jednu krmacu za klanje a ostalo mu ganci jos nije isplatio... A krmacu vec davno pojeli... :haha: :haha: :haha:
 
I ostali gladni , to baš i nije smešno . Beda brate , a verovao ili ne nekad je imao i žitni kombajn , 50 krava , sve priključne mašine 2-3 radnika ...
 
Ma samo to je problem sto nevole covek da radi!....Upoznao sam ga....
 
E sandore i ti ga pretera! Za par meseci utera u Zetora vise nego pticafeniks u svog fotona!
 
Ma jok ::namigivanje:: sigurno se mesec dana vozao po selu da ga vide i da zavide otud silni sati! :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh