Zetor

97379.jpg

Zetor 18441 Maxterra
Full oprema ,klima ,muzika,ROTACIONA...
 
to je fendt 936vario black edition i neki mozgovi su mu kompjuterski promenili boju i napisali zetor maxterra 18441 :haha: pa to je smesno,,, kao kad bi ja napisao na john deera belarus i prefarbao ga u crveno :D
 
evo i zetora proxima plus 8441
na sajmu je kostao oko 41000evra sa pdvom i sa svom opremom znaci klima tegovi poteznice tubeless gume gramer sediste 3 para hidro izvoda dupli reflektori i jos neke sitnice a bez opreme kosta oko 35000evra znaci bez klime tubeless guma tegova gramera i jedan par hidro izvoda i jos nekih sitnica ali to mi se cini jako puno za tog zetora koji ima 82ks turbo intercooler i potrosnju od 250g/kwg sto je nije bas malo ali ok dobar je to traktor ali cena mi se nesvidja mada sam bio i za nejga zagrejan na sajmu ali kad sam seo unutra i raspitao se oko cene opreme i delova odustao sam i sada ce moj izbor biti novi case jx 95 koji je daleko povoljniji od novog zetora proxima plus 8441 :D
 
Istina zetori imaju dobru cijenu, što neopravdavam kad vidim što im se zna dogodit s motorom, ima već par slučajeva 3000-4000 rč i generalna..

Inače zetor je kvalitetan, kabina bogovska, ali nažalost kao i cijena.
 
pa sta je sa zetorom kako on moze praviti tako te traktore da im motori izdrze samo 3 4 iljada sati i generalna?i moj foton bi duze trajao od tog zetora jer ima fotona koji imaju o po 4 5 iljada sati i samo deru i idu...zetor jeste dobar traktor ali nije vise tog kvaliteta ko nekad i cenu ima kao neki jd ili case...ma to nije u redu ja bi tim zetorima dao cenu od najvise 35000evra sa svom opremom ali dati 41000e za zetora od 82ks je puno :nono: ::novac::
 
Nisam rekao svi, nego 2 za koje znam, ali kako se gone nije mi ni čudo. Samo svejedno zvuči ludo kad kažeš 4000rč i generalna.
 
Nazad
Vrh