Zetor

Nema powershift nego radi pssss ako uključujem prednju vuču ili klimu i kad skinem kontakt
 
znaci ni proxima nema powershift ili se on dobija na doplatu i to mora da je elektrohidraulicni sa prekidacima na menjacu i tu vec ima elektroniku i ostalo sto nosi i cenu naravno...ja mislim da mi se vise svidjaju ovi predhodni zetori proxima plus dok su ovi proxima silver malo preterasni sa dizajnom ali sve je to lepo i super kao sto je na tvom sandore...jesi li ti zadovoljan sa tvojim zetorom jel bilo nekih kvarova kako se pokazao?
 
Ja mislim da može da se poruči sa powershift-om. Nije bilo kvarova još je nov ima 5 meseci i 370 rč i još nešto da ti kažem ako hočeš da kupiš traktor. ZETOR ima 3 godine garancije nebitno kolko rč voziš u njega :D
 
zetor mora da je kvalitetan i dobar ali mi se nesvidja sto ima haubu i blatobrane od plastike ili je to mozda standard u proizvodnji traktora?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1240085906[/time]_________________________________________________
evo jedan 8441 sa razrivacem...uuu kako mu turbo lepo zvizdi...uuu sto je dobar bas mi se svidja [youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=SbGrR9Erd5M[/youtube]
 
sandore ajde mi daj broj firme od koje si kupio zetor da ih nazovem sutra i pitam za cene :bravo:

Edit by Branko: nastavak teme prebačen u temu Koji traktor kupiti za 10000 evra?
 
Da li zerori koriste i motore od drugih proizvodjaca ili iskljucivo svoje? Da li su i oni u pocetku dobili licencu od poznatijih proizvodjaca ili su bas izum ceske industrije?
 
zetori koriste iskljucivo svoje motore i rade sve sami i nemaju nikakvu licencu vec sve su sami napravili i do sada sve usavrsili evo i video kako se prave nove zetori proxima
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=WCCi0uKG_wE[/youtube]
 
au brate koja mrcina taj ima 160ks ako se nevaram i ide samo 30kmh ali odlican traktor za teske poslove ima i moj ujak takav ali stariji sa 3 brzine ali ide i vuce 4 brazde obrtac i velkiu tandem prikolicu ma masina od traktora a motor jak samo sto nije brz ide smo 25kmh ::lose::
 
image.aspx

iz sg foruma, zetori u radu
 
Ursus 904 i 914 imaju 82 ks Za ZTS zetore necu da tvrdim jer nisam siguran ali mislim da je kod njih ista prica!
 
Nazad
Vrh