Zetor

Ja mislim da bi bilo dobro da te djedove starije od 30 g pustimo da uzivaju u penziji :spavam:
dok ih neka zeljezara ne posalje na vjecni pocinak :D
 
Ima ti da rade još ko zna koliko godina pre topionice ! Koliko samo godina imaju SUPER Zetori i još uvek se kotrljaju . Kod nas u ciglani kažu da je nezamenljiv tj. da nijedan nemože da izdrzi toliko kao SUPER ! :cao:
 
A taj nije jedini u Padeju! Ima bar jos 5-6 komada! I to u solidnom stanju!
 
dosta zanimljivi traktori samo me zanima dali imaju elektroniku i dali se kvare?koja je otprilike cena zetora 8441 sa pdvom jel zna neko mozda :bravo:
 
Elektroniku nema ništa a cena za 8441 se ne zna tačno po meni je oko 36000 € sa punom opremom po nekoj logici ako od 105 KS košta 42000€ a od 65 KS 32000€
 
jel to sa pdv ili bez? ja bi bio vise za proximu 8441 sa 90 ks to bi mi bio tamam ako ima svu pratecu opremu klimu radio tegove rotaciju poteznicu i te sitnice...
 
zetor proxima plus 10541 od 105ks je kostao pre 2 godine na sajmu neverovatnih 34500evra sa pdvom sto nije puno za takav traktor :D
 
To znači da nema R ( rikverc) nego npr. moj ima 6 brzina i reduktor to je 12 brzina i ima jedne ručku pored volana i to može da se pomera napred i nazad. Kako ide napred tako ide i nazad, npr. ako je u 1 brzinu i napred ide 5 km/h onda i nazad ide 5 km/h
ako je u 6 brzinu i napred ide 40 km/h onda ako se prebaci u nazad onda i nazad ide 40 km/h
 
mora da bez kvacila ako je elektro hidraulicni reverser a ako nije onda mora sa kvacilom i onda je rucni ili mehanicki reverser jel tako sandore :bravo:
 
Lepo sam reko da nemaju elektroniku nego je sve mehanički i pneumatski
_________________________________________________Post je spojen: [time]1240083739[/time]_________________________________________________
Sviđa mi se jer uvek kaže pssssss :haha: :haha:
 
i meni es to svidja pssss jel to radi i kad menja brzine sa powershiftom ili ne?mislim ako tvoj ima powershift sa 2 dugmeta
 
Nazad
Vrh